2737
2739
عنوان

مریض های پی در پی در اثر طلسم

6304 بازدید | 69 پست

خانما من از صبح روز عروسی تا الان که ۶ ساله میگذره همش مریضم..بیشتر از ۸ تا بیماری سخت گرفتم..دیگه نا امید شدم..خوب نمیشم.و یه بیماری به قبلیا اضافه میشه.دیگه بریدم...احتمالش هست منو طلسم کرده باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلسم نمیدونم، دعا خوندن احتمالا برات...

شایدم خونه ای که توشی برات اومد نداره

من به اینا اعتقاد دارم چون برام اتفاق افتادن

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
2728

من به این چیزا اعتقاد ندارم

اما امکان داره بیماریات روان تنی باشه یعنی روانت جسمتو بیمار میکنه

به یه متخصص روانپزشکی فوق تخصص سایکوسوماتیک مراجعه کن 

احتمالا خوب شی 

2740
طلسم نمیدونم، دعا خوندن احتمالا برات... شایدم خونه ای که توشی برات اومد نداره من به اینا اعتق ...

من چی ک هرروز بیخود استرس دارم و یه بلایی سرم میاد ولی ساعت یازده شب ب بعد قلبم مثل ساعت تند تند میرنه ازچیه

مگه مبشه طلسم کنن مریض بشی  چه مریضی داری ببخشید میپرسم

تومور مغز.سنگ صفرا..تیرویید کمکار ..وسواس.الانم رودهام غذارا قبول نمیکنه.تا غذا میخورم باید برم دسشویی.زخم معده..ضخامت اندومتر

تا خدا نخواد بنظرم هیچ طلسم و دعایی اثر نمیکنه یه آیه هم فک کنم راجبش بودالآنم تو پیش هر دعانویسی بری نود درصد میگن آرهههه طلسم داری بیا برات باطلی و حصار بزنم و ...

اگه بازم ته دلت شک داری از توصیه های قرآنی و احادیث برای باطلی استفاده کن البته باز اینا نظر منه

اماااا مهمتر از همه چنتا آزمایش و یا حالا سی تی و... کامل بده که مشکل اصلی بیماریت و کمبودهای بدنت مشخص شدهامیدت به خدا باشه

تا خدا نخواد بنظرم هیچ طلسم و دعایی اثر نمیکنه یه آیه هم فک کنم راجبش بودالآنم تو پیش هر دعانویسی بر ...

من واقعا بریدم...دیگه دنیا را نمیخوام...خسته شدم از این همه مریضی

2706