2733
2734
عنوان

آدم یک وقتهایی حسود می شه.

799 بازدید | 29 پست

امروز خیلی این حس سراغم اومد.

وقتی جاریم مثل ویترین طلا فروشی جلوم نشسته بود.

خواهر شوهرام کلی خرید لباس کرده بودن و طلاها برق می زد.

اما من فقط کار می کنم و خرج خونه می دم‌.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم 🥺 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2728
2740
شما ماشاالله شاغلی  اونا ع شوهر بالا میرن.  خودنمایی نکند هرکه کمالی دارد.  ...

آره اما خوب من همه عمر دارم کار می کنم خدا رو شکر که می تونم.

اما چقدر دنیا بد جنسه

منم رفتم مانتو واسه عید قیمت کنم اما دیدم خیلی گرونه نخریدم ناراحت نیستم نخریدم فدای سرم 

ولی بااین درآمد این حجم گرونی سیر کردن شکم تنها چیزیه که سعی میکنیم از پسش بربیام 

می‌دونی دل شکستن که مهم نیست آدم به دنیا میاد که دلش بشکنه و بزرگ بشه وبراش تجربه بشه می‌دونی چی مهمه این وسط!؟ اینکه دلت ازکسایی میشکنه که ی روزبرای اینکه دلشون نشکنه ،دورقلبشون بادستات حصارکشیدی و دستای خودت قطع شده اما نزاشتی به اونا آسیبی برسه...این خیلی یه جوریه!!!   
حق داری بخدا من بودم افسردگی میگرفتم و بعد رابطمو کم میکردم نبینمشون حتی شوهرمم چیزی میگفت میگفتم ...

کلا نمی رم اما امروز دیگه گفتم نمی شه آخه میان خونمون پیش مادر شوهرم تا کی تو اتاق بمونم.

یک روز تو زندگی شون کار نکردن

منم به جاریم کوچیکم حسودیم میشه البته نه از لحاظ مادی 

چون من اوضاع مالیم خیلی بهتر از اونها هست اما به اخلاق و رفتار بجا ومناسبش حسودیم میشه

اینکه چقدر قشنگ بلده برای هرکس حد و حدود بگذاره 

چقدر به خودش احترام میگذاره وخودش رو دوست داره 

اینکه چه خوب همسرش رو عادت داده که زنش اولویت باشه 

اینکه بقیه رو لوس نکرده وپرتوقع...

باوجودیکه از من ۱۵ سال کوچیکتره من به عزت نفسش حسودیم میشه ودلم میخواد میتونستم مثل اون باشم...

هر عملی عکس العملی داره ،اگه از برخوردهایی که باهاتون میشه ناراضی هستین خودتون رو تغییر بدین تا اونها هم تغییر کنند
کلا نمی رم اما امروز دیگه گفتم نمی شه آخه میان خونمون پیش مادر شوهرم تا کی تو اتاق بمونم. یک روز تو ...

با خانواده شوهرت زندگی میکنی

عضو گروه نارنجی🔶وزن شروع:68        وزن هدف:50    وزن فعلی :65/5      تاریخ شروع:3ژانویه