2737
2739
سلام توروخدا اگه دکتر مغزواعصاب عالی برا سردرد می شناسید اسمشو بگید سردرد داغونم کرده هرروز هرروز دیگه امیدی به زندگی ندارم از بچگی باهامه تا حالا
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت بری مطبش و به چشم ببینی بهتره الان داره یه روشی رو اجرا می کنه که کسایی که حتی فلج هستند به مرور زمان می تونن سلامتشون رو به دست بیارن راستش من معجزاتی ازش دیدم که می تونم بگم درمان سر درد براش تفریحه
مادرم خیلی مریض حال بود. یه ماه بیمارستان بود و هر روز بدتر می شد.‌ دو نسخه رفت پیشش خوب شد خاله ام میگرن چشمی داشت. هر جا می رفت می گفتند عصب چشمت از کار افتاده و نمی شه کاری کرد ولی اون دکتر با دارو کنترلش کرد
2740
من شنیدم دکتر رویین تن تو بیمارستان بقیه اله عالیه با یک خانمی دوست شدم که گفت تومور داشته و هیچ دکتری عملش نکرده و ایشون عملش کرده بود و خوب شده بود میگفت از توی راهرو اتاق عمل شروع کرد ون یکاد رو بلند خوندن تا خود اتاق عمل و انقدر ازش تعریف کرد که گفت بعد عمل همسرش به دکتر زنگ زده گفت شماره کارت بده یک شیرینی برات بریزیم دکتر قبول نکرده