2752
2734
عنوان

اقدام &رژیم جنسیت

275 بازدید | 22 پست

سلام خانومایی که میخاین تاسه ماه دیگه اقدام کنیدوازحالا رژیم بگیرید.بیاین اینجادورهم باشیم بگیدچه غذاهاوچه داروهایی میخوریدزیرنظردکترهستیدیانه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همش الکیه من سه ماه رژیم پسر دارشدن تحت نطر دکترم بودم بچم دختر شد فقط آی وی 

رژیمتونو نداریدبرام بفرستید..من یه دختردارم دوسالشه شوهرم پسردوست داره خودم خیلی فرقی نداره برام.چون تنبلی وچسبندگی داشتم بسختی درمان شدم میترسم بازم همونجوری شم

واقعا موثره؟

من دخترم دوسالشه.چون قبلا تنبلی وایناداشتم بزور درمان شدم الان میترسم رفتم دکترگفت تا۶ماه دیگه اقدام کن ی برگه کوچیک بهم داد گفت این رژیموبگیر ودارو داد وگفت روز۱۲پریودبیایه آمپول بزنم

رژیمتونو نداریدبرام بفرستید..من یه دختردارم دوسالشه شوهرم پسردوست داره خودم خیلی فرقی نداره برام.چون ...

نه مال ۵سال پیشه دیگه ندارمش سال بعد میخوام آی وی اف کنم الکی وقتتو برا رژیم هدر نده نمیشه

شماانجام دادید؟آی وی اف خیلی پروسش سخته وهزینه بر هستش بعدم ممکنه نگیره اصلا.

اینی که من گفتم تو کتاب دکتر محسن  محتسبی خوندم .دکتر زنان و نازایی تغذیه گرمی و..رد کردن 

اول از خدا بخواه بعد این دو روش 

وگرنه تعیین جنسیت با مرده شما درش دخیل نیستید .تنها کاری که میکنی اینه که محیط واژن رو قلیایی کنی تا x  که دختر رو از بین ببری y که پسره زودتر به دهانه رحم برسه 

نه مال ۵سال پیشه دیگه ندارمش سال بعد میخوام آی وی اف کنم الکی وقتتو برا رژیم هدر نده نمیشه

حالامن بچه دوممه اگه نشه وشوهرم واقعا بازبچه بخاد چن سال بعدمیرم.