2733
2734
عنوان

صرع

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 24 پست
صرع قابله درمانه مگه؟ 

کنترل میشه بیشتر 

بستگی داره در چه حدی باشه 

برای من خفیف و اینکه همیشه تو خواب اتفاق میوفتاد 

دکتر کم کم برام دوزش رو به صفر رسوند و الان شش ماه هست که مصرف نمیکنم دارو و تشنجم نکردم!

نوارمغز دادم نرمال بود

خواهرمنم همینجوریه کلا تواین هشت سال پنج بارتشنج بدی کرده ولی الان توی یکهفته دوبارتشنج خفیف داشته. ...

شاید استرس چیزی رو داره!

استرس بی خوابی گرسنگی نورهای چشمک زن اینا همه و همه تشدید کننده صرع هستن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید استرس چیزی رو داره! استرس بی خوابی گرسنگی نورهای چشمک زن اینا همه و همه تشدید کننده صرع هستن!

باگوشی خیلی کارمیکنه لابد براهمینه..دکتر یهتون نگفتن چ غذاهایی یا چ چیزایی منع منصرف داره و تشدید میکنه؟

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
شاید استرس چیزی رو داره! استرس بی خوابی گرسنگی نورهای چشمک زن اینا همه و همه تشدید کننده صرع هستن!

ببخش اینقدسوال میپرسم.فقط لوبل مصرف میکردید روزی چندتا؟لوبل ۵۰۰؟

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
2728
باگوشی خیلی کارمیکنه لابد براهمینه..دکتر یهتون نگفتن چ غذاهایی یا چ چیزایی منع منصرف داره و تشدید می ...

آره گوشی اصلا خوب نیست هرچند من خودمم اصلا رعایت نمیکنم

نه اصلا فقط بهم گفت که گرسنگی نکش

ببخش اینقدسوال میپرسم.فقط لوبل مصرف میکردید روزی چندتا؟لوبل ۵۰۰؟

نه اختیار داری

فکر کنم سه سال اول روزی دوتا

سال چهارم روزی یکی 

و شش ماه بعدی روزی نصفی

و سه ماه اخر هفته ای دوتا

و اون دو هفته اخرم هفته ای یکی

نه اختیار داری فکر کنم سه سال اول روزی دوتا سال چهارم روزی یکی  و شش ماه بعدی روزی نصف ...

مرسی ک جوابمو دادی مهربون ایشالاهمیشه سلامت باشی

2740