2737
2734

الان دکتر نیست گوششم درد میکنه اگر روش خاصی داره همونو بگید فقط 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم امررز اين مشكل داست

البته برديم دكتر

ولي حوله داغ كن و يك مسكن بهش بده

بخوره تا صبح ببري دكتر

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
دود سیگار؟ تو گوش؟ خودت میکشی؟

نه بابا بلد نیستم بچه بودم بابام میکشید تو گوشم خوب میشدم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

قطره بتامتازون استریل چشمی اکر دارید یک قطره بریزید

عفونتی شده

بعضیا سیر رو نصف میکنن میزارن توی دستمال یا پنبه رو حفره بیرون گوش خیلی داخل نزاریدمیزارن شب تا صبح، عفونت میاد بیرون،  مواظب باشید دستمال رو کوچیک برندارید بره توی سوراخ

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
منم پسرم امررز اين مشكل داست البته برديم دكتر ولي حوله داغ كن و يك مسكن بهش بده بخوره تا صبح ببري ...

دکتر چی داد 

2740
دکتر چی داد 

امپول و دارو هاي مخلف

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

یه حبه سیر رو یکم گرم کن بذار تو گوشش

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706