2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
عزیزم روغن ریختی تو ظرف  حداقل یکم قاشق بریز چون بدون روغن نمیشه  درسته سرخ کن بدون روغن ...

باشه.من فقط در حد چرب کردن کف ظرف با برس روغن میزدم.بیشتر میزنم دوباره

2740

سلام عزیزم

پنج دقیقه قبل از استفاده گرمش کن و به کفم یکم روغن بزن، به خودشم روغن بزن ولی کمتر چیزیش نمیشه.

با سلام دوستای گلم، خوشحال میشم اگه سوالی در مورد لوازم خونگی دارید رو بپرسید و من پاسخگو باشم.
سلام عزیزم پنج دقیقه قبل از استفاده گرمش کن و به کفم یکم روغن بزن، به خودشم روغن بزن ولی کمتر چیزیش ...

سلام.ممنون.من این کارایی که گفتی رو میکنم فقط به خود کوکو روغن نمیزدم.شاید واسه همینه.ینی مایع کوکو رو روغن بزنم بهش؟

سلام.ممنون.من این کارایی که گفتی رو میکنم فقط به خود کوکو روغن نمیزدم.شاید واسه همینه.ینی مایع کوکو ...

وقتی کوکوت رو شکل دادی و خواستی بزنی یکم روش روغن اسپری کن یا اینکه با فرچه یکم روش روغن بزن خوب میشه.

با سلام دوستای گلم، خوشحال میشم اگه سوالی در مورد لوازم خونگی دارید رو بپرسید و من پاسخگو باشم.