2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه دوره دکتر بهم داد. خیلی سرحالم میکرد
زندگی رو گاهی باید آروم آروم به حال خودش بذاری ‌...و هر آنچه شد آرووووم بگیر ..آروم ...برام مهم نیست چجوری ...فقط یه اتفاق خوب بیفته ...فقط اتفاق بیفته ...
فقط بعد یه مدت حس میکردم مقدارش کمه ، مثلا صبح میخوردم عصر همشششش خمیازه میکشیدم عصرا هم که میخوردم عالی میشدم ولی تصورم این بود که مرتب باید دوزش و زیاد بکنی
زندگی رو گاهی باید آروم آروم به حال خودش بذاری ‌...و هر آنچه شد آرووووم بگیر ..آروم ...برام مهم نیست چجوری ...فقط یه اتفاق خوب بیفته ...فقط اتفاق بیفته ...
شوهر من مصرف میکنه جوش نمیاره و آرومه ولی میل جنسی رو کم میکنه
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
من به مدت سه ماه خوردم. و فکر میکنم تاثیر گذاشت روم. قبلش کنترل نداشتم رو افکارم. تا رو یه چیز بیخود فکر میکردم دیگه اون روز اعصابم داغون بود. بعد رفتم روانپزشک و فلوکستین تجویز کرد. گفت ماه بعد بیا. نرفتم ولی ادامه دادم. تا سه چهار ماه ادامه دادم و بعد گذاشتم کنار. الان دیگه عادی شدم بنظرم. رو افکارم کنترل دارم.