2752
2734
عنوان

ازمايشكاه دانش تهران

496 بازدید | 7 پست

من پسرم كه ١٢ ماهشه امروز بردم اونجا فقط به خاطر اينكه ميكن جواب ازمايش درست ميده

اول بكم يه اتاق نوزادان داشت كه عروسك اينا داست ولي يه مرد بداخلاق چموش مسول خونگيرب بود كه تا رفتيم تو كفت بزن بالا استين بجه رو 

به جاي اينكه با بجه حرف برنه و شيطوني كنه كه بجه نترسه خيلي يوبس بودد

بعد همكار خانم رو صدا كرد كه دست پسرمو بگيره اون بدتر انگار لال بود بدبخت

خلاصه من طاقت نياوردم رفتم بيرون شوهرم بود پيشش 

تا سوزن رو زد پسرم اينقدر داد و بيداد گريه كرد ٥ دقيقه سوزن تو دست بجم بود اينقد گريه كرد كه من رفتم تو اخر سر ديدم بجم دور از جونش هلاك شد ديكه نا نداشت گريه كنه

اين تجربه من از ازمايشكاه دانش واسه نوزادن

ديكه كسي نبره اكه طاقت نداريد نريد يه ازمايشكاه خوب پيدا كنيد ميكن مسعود خوبه كاش ميبردم اونجا 😭

ازمايش گرفتن همينه

با بچتون شوخي هم ميكردن

باز دردش ميومد و گريه ميكرد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من بردم آزمایشگاه دانش چون دکترش فقط جواب اون آزمایشگاه رو قبول داشت ولی انقدر سفارش کردم واقعا اونا ...

اتفاقا منم سفارش كردم ولي مسول خونگيري اصلا خوب برخورد نكرد بداخلاق عونق بود پسرم خيلي گريه كرد 😭😭😭

ازمايش گرفتن همينه با بچتون شوخي هم ميكردن باز دردش ميومد و گريه ميكرد

همون باز يه شوخي چيزي ميكرد ادم دلش نميسوخت ميدونم بجه تا سوزن بخوره گريه ميكنه ولي خوب كمي همدردي اينا بد نيست اونم با يه بجه شما خارجي هارو نديدي چقدر قشنك از بجه ازمايش ميگيرن كلي باهاش بازي بازي ميكنن بجه اصلا نميفهمه كي سوزن زدن بهش

همون باز يه شوخي چيزي ميكرد ادم دلش نميسوخت ميدونم بجه تا سوزن بخوره گريه ميكنه ولي خوب كمي همدردي ا ...

ديگه عزيزم اينجا ايرانه

اين چيزاهام طبيعيه، اونجاهم ادماي اينىطري هست

اينجام ادماي مهربوني هست.

ماهيت كار تغيير نميكنه بلاخره.

بچه داري راه پر فراز و نشيبي هست

اين چيزها رو بايد پذيرفت و قوي بود

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا