2733
2739
عنوان

میخوام نیمه خواسته باردار شم

463 بازدید | 34 پست

لطفا انرژی منفیا و کسی که میخواد  نصیحت کنه نیاد 

من بچه میخوام شوهرم نمی‌خواد 

برای همین میخوام نیمه خواسته بچه دار شم 

برای هر چیزی تو زندگی همینطوره موکول می‌کنه به معلوم نیست کی 

نظر منو اصلا نمیپرسه

زندگیمون خوبه 

همدیگه رو هم دوست داریم 

ولی نظر نظر خودشه 

دلیل هم نمیاره دلایل منطقی من هم اصلا براش مهم نیست خیلی باهاش حرف زدم فایده ندارن 

طبیعی جلوگیری میکنه و حواسشم کامل هست 

۳۳سالمه و معلوم نیست کی میخواد 

دعا ذکر نذر ختم چله 

یا هر کاری میدونید بگید 

فقط جواب بگیرم 

اگه ناخواسته بشیم مطمئنم استقبال می‌کنه 

چند بار عقب انداختم میگه اگه خدا داد دیگه داده و هدیه خداست 

خواهشاً کمک کنید 

طبیعی میگیره قطعا مال من دوتاش ناخواسته طبیعی بود البته دومی همراهش اورژانسی هم بود ولی گرف😑😑دلمو خون کرد شوهرم

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم همین بود منم تنبلی تخمدان داشتم بهش گفتم دکتر گفته دیگه نمیتونی بچه دار بشی تخمک گذاری نداری و هزار تا مورد دیگه البته با گریه فراوان اونم فکر کرد نازام

یا جواد الائمه ادرکنی
2728

بنظرم بدون اینکه بفهمه ازمایشهای قبل بارداری رو بده ک خیالت از خودت راحت بشه

بعد ک دیدی همه چی اوکیه 

اقدام کن

بگو قرص میخوری

ولی نخور

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بگو قرص میخورم خودت و اذیت نکن. الکی جلوش هرشب قرص بخور 😁

زندایی من گفته بود امپول زدم کیست دارم 3ماه 3ماه باردار نمیشم. حامله شد داییم میگفت چیشد پ ، میگفت شده دیگ😂😂 اما ما همه میدونستیم. اخر بیمارستان رفتنی ب داییم اعتراف کرد

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2740
بنظرم بدون اینکه بفهمه ازمایشهای قبل بارداری رو بده ک خیالت از خودت راحت بشه بعد ک دیدی همه چی اوکی ...

رفتم همه آزمایشها رو 

گفتم دکتر گفته زودتر به خاطر سنم 

قانع نمیشه خودش حواسش هست

بهانه بیار بگو طبیعی به اندازه کافی بهم لذت نمیده

از کاندوم استفاده کنیم بهتره......استرس نمیگیرم و فلانوووووو........بعد نوک کاندوم رو سوراخ کنوووووووباقی ماجرا😁😁😁

«‏و أنَا أبحَثُ عنِّي؛ وَجَدْتُكَ یٰا حُسین..!»  و هنگامی که در پیِ خودم بودم تــو را یافتم، یا حسین؛))♥️  ️
بگین دکتر رفته بودم گفتن شما باردار نمی شین دوستم اینا رو گفته بود شوهرشم به غیرتش خورده بود که کی م ...

آفرین به دوستت 

همسرم میگه ما به محض اینکه اقدام کنیم شده 

اینقدر اعتماد به نفس داره 

رفتم همه آزمایشها رو  گفتم دکتر گفته زودتر به خاطر سنم  قانع نمیشه خودش حواسش هست

خب خداروشکر

اصلا سعی نکن قانعش کنی

فقط بگو قرص میخورم

و الکی جلوش بخور 

ولی در واقع نخور

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
بهانه بیار بگو طبیعی به اندازه کافی بهم لذت نمیده از کاندوم استفاده کنیم بهتره......استرس نمیگیرم و ...

اوایل استفاده میکرد اذیت بود و گذاشت کنار 

با شوهرم باشه چکش می‌کنه و منو مجبور به خوردن قرص 

اینکارو کرده