2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی و چجوری لطفا بگید 

فقط گولش نزن باردار بشی

توی بارداری و بچه داری نیاز به حمایت همسر داری

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
کی و چجوری لطفا بگید

اونایی ک برا جلوگیری زن قرص میخوره معمولا قرص نمیخورن 

اما با کا ندوم خب خود مرد جلوگیری کرده دیگه کاری نمیشه کرد جز سوراخ کردن کاندوم  

ب نظرات من از ساعت 1 ظهر تا 3 ظهر و ساعت 9 تا 10 شب توجه نکنید اون موقع ها گشنمههه عصبی امم خون ب مغزم نمیرسه دقیقا مث الان ک دارم امضامو مینویسم .با  تشکر  
فقط گولش نزن باردار بشی توی بارداری و بچه داری نیاز به حمایت همسر داری

حققق

ب نظرات من از ساعت 1 ظهر تا 3 ظهر و ساعت 9 تا 10 شب توجه نکنید اون موقع ها گشنمههه عصبی امم خون ب مغزم نمیرسه دقیقا مث الان ک دارم امضامو مینویسم .با  تشکر  
2740

آقا نخاد ک نمیشه ب هرحال کار اصلی رو اون انجام داده.... (عشق و حالشو بخاد و بچه اش رو نه!) .ولی میشه ک موقع ارتباط، جلوگیری نکرده باشن  و بارداری اتفاق افتاده باشه.

من ازاین همه مرگ بی گناه،مردنم میگیرد...  
بله میدونم  پس اونایی که جلوگیری کردن و شدن چی

با کاندوم معمولا بارداری اتفاق نمیفته...مگر اینکه جلوگیری طبیعی بوده باشه یا با قرص...قرص ام ازاون جهت ک باید سرتایم و دقیق خورده بشه تا جلوگیری بشه  هروقت طرف یادش اومده و هرساعتی دلش خواست بخوره  فک میکنم بی تاثیر باشه. ...من خودم ی بار اتفاقی باردارشدم  بخاطر اینکه جلوگیریم طبیعی بود....  توی جلوگیری طبیعی گاهی از دست مرد درمیره  نمیتونه زودتر  جدابشه 

با کاندوم معمولا بارداری اتفاق نمیفته...مگر اینکه جلوگیری طبیعی بوده باشه یا با قرص...قرص ام ازاون ج ...

ما جلوگیری طبیعی داریم 

میخوام بشم شوهرم نمیزاره نمی‌دونم چیکار کنم

ما جلوگیری طبیعی داریم  میخوام بشم شوهرم نمیزاره نمی‌دونم چیکار کنم

فقط راهش اینکه ک باهاش ب توافق برسی گلم. دلیلاشو واسه بچه دارنشدن بشنو ببین چقد منطقیه ..شاید شرایط مالی بدی داره و میترسه از مخارج بچه... یا نهایت ی تاریخ مشخص کنین واسه اقدام و بچه دارشدن ک دوتاتون موافق این اتفاق باشین

فقط راهش اینکه ک باهاش ب توافق برسی گلم. دلیلاشو واسه بچه دارنشدن بشنو ببین چقد منطقیه ..شاید ...

متاسفانه هیچ کدوم اینا جواب نمیده 

دلیلش مسایل اقتصادیه ۲بار وعده داده زده زیرش 

برای هر چیزی همین کارو می‌کنه 

برای همین 

میخوام ناخواسته بشم