2733
2739
ینی چی نه بیاره

یعنی میپرسی اقدام کنم یکی میگه نه. دیگه روشن بود چیزی که گفتم تو هر قضیه ای اینجوره تصمیمات مهمو به کسی نباید گفت بچه دار شدن خونه خریدن .... کسی توش نه نیاره از اهلش باید پرسید حالا من کلی گفتم 

آن روز که در محشر مردم همه گرد آیند/ما با تو در آن غوغا دزدیده نظر بازیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازاولین روز پریودقبلی تااولین روز پریودبعدی که مال شما حدودا میشه روز۱۵ام تخمک کذاری

منظورتون‌عزیزم‌۲۵‌این‌برج‌هست

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
ای بابا بچه ها گفتن قمردرعقربن نیست که

چرا هس تا سشنبه ساعت 5 صبح قمر در عقربه

💚پروردگارا اخرین کلام عمرم«سُبحانَ اللهِ و الحَمدُ لِلهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللهُ وَ اللهُ اَکبَرُ» باشد💚
2728
سه ماه قبلش گرمی زیادبخوری.. .مثلاً خرمافراوون. صبحانه ارده عسل شیره انگور کره گوشت مرغ کم بخورا ...

باید همسرشون قبل اقدام  دو ماه قبل گرمیجات میل کنند   برای خودشون زیاد مهم نیست گرمی. و ویتامین برای این که سقط نشه خوبه وگر نه تو جنسیت تاثیری نداری

💚پروردگارا اخرین کلام عمرم«سُبحانَ اللهِ و الحَمدُ لِلهِ وَ لا اِلهَ اِلا اللهُ وَ اللهُ اَکبَرُ» باشد💚
جنسیت بستگی به مرد داره اینکه میگن مثلا زنه دخترزاست اشتباهه

عزیزم اینکه محیط داخل واژن اسیدی باشه یا قلیایی، تاثیر داره روی جنسیت جنین

خوراکیها تاثیر داره روی اسیدی یا قلیایی شدنِ ph واژن، اگر اسیدی باشه شانس زنده موندن اسپرمهای دختر بیشتره، اگه قلیایی باشه شانس پسر بیشتره

علت اینکه میگن روز تخمکگذاری برای پسردار شدن بهتره، اینه که ph واژن در روز تخمک گذاری قلیایی تره و اسپرمهای حاوی کروموزومy راحت تر میتونن به تخمک برسن و برعکس 

اسپرمهای x که دختر هستن تو محیط اسیدی راحت تر به تخمک میرسن

حتی پوزیشن هایی که زنو شوهر برای بارداری باهاش اقدام میکنن تاثیر داره،چون سرعت اسپرم با جنسیت پسر بالاتره و سرعت اسپرم باجنسیت دختر پایینتر

بنابراین اینکه توی چه پوزیشنی اقدام بشه، میتونه تاثیر بذاره که اسپرمای پسر سریعتر برسن یا برعکس یکاری کنیم اسپرمهای دختر که سرعتشون پایینه زمان داشته باشن تا قبل از اسپرم پسر برسن به تخمک

و و و

اینکه تعیین جنسیت با مرده درسته

ولی ما میتونیم کارهایی انجام بدیم که احتمال رسیدن یکی از دو جنس به تخمک بیشتر بشه