2752
2734
نگران نباش اگر جای نگرانی بود که دکتر می‌گفت  با سرم هر دو ساعت شست شو بده قشنگ  قرصتم س ...

داخل بینیم مشخصه که عفونت کرده. جای بخیه ها جوش چرکی زده و ملتهم و قرمز شده. تیغه بینیم هم درد میکنه. دیشب درد داشتم مسکن خوردم

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
من این کارو برا عفونت ناخن انجام دادم یه شبه خوب شد برابینیم عفونت نکرد

آخه چون بینی هست میترسم ریسک کنم و پودر و بریزم روش

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون بخورش خوب میشی 

ممنون عزیزم از راهنمایت

2731
همون بخورش خوب میشی 

والا من نمیدونستم بعد عمل تازه کلی کارها باید بکنی و مواظبت کنی🙁

عزیزم عفونت بینیت خوب شد ؟ من بیست روزه عمل کردم عفونت کرده چیکار کنم ؟ شما چیکار کردی ؟ علائمش چی بود 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
عزیزم عفونت بینیت خوب شد ؟ من بیست روزه عمل کردم عفونت کرده چیکار کنم ؟ شما چیکار کردی ؟ علائمش چی ب ...

سلام. به من سفالکسین 500 دادن 6ساعته.سه تا ورق داد که خوردم و خدا رو شکر خوب شدم. تو این مدت شستشو بیشتر میدادم و اگه میتونی آروم هم فین کن بعد شستشو که عفونت‌ها بیاد بیرون. بازم شستشو بده. 

عزیزم عفونت بینیت خوب شد ؟ من بیست روزه عمل کردم عفونت کرده چیکار کنم ؟ شما چیکار کردی ؟ علائمش چی ب ...

مال من داخل بینیم که نگاه میکردم کاملا مشخص بود جای بخیه هام که عفونت کرده. من خیلی مراعات میکردم. ولی یه جا رفتم که مجبور شدم 4 تا 5 ساعت ماسک بزنم و همون بخار دهانم (چون نمیتونستم درست از بینیم نفس بکشم با دهنم نفس میکشیدم) باعث شود که بینیم عفونت کنه. و من نمیدونستم این و. شما چیکار کردید که عفونت کرده؟ 

راستی من تیغه وسط بینیم موقع عفونت دردناک شده بود که عفونت رفع شد اونم کاملا خوب شد. حتما پیگیری کن که خدایی نکرده بدتر نشی

مال من داخل بینیم که نگاه میکردم کاملا مشخص بود جای بخیه هام که عفونت کرده. من خیلی مراعات میکردم. و ...

من فقط یکم ورم کرده داخل بینیم چیزی چرک اینا معلوم نیست زیادم شست و شو میدم 

منم ماسک میزنم وقتی میرم دانشگاه آخه باد سرد بزنه هم خطر داره عفونت می‌کنه 

خداروشکر خوب شدید 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
من فقط یکم ورم کرده داخل بینیم چیزی چرک اینا معلوم نیست زیادم شست و شو میدم  منم ماسک میزنم وق ...

پس خدا رو شکر نگران نباش، اصلا عفونت ندارید شما. ورمه که طبیعیه. منم چون همه چیز و رعایت میکردم خودم حدس زدم به خاطر ماسک زدن تو تایم زیاد بود اونم دقیقا یک هفته بعد از عملم. چون میگن آب نباید بزنید به بخیه ها چون عفونت میکنه منم گفتم حتما برا بخار نفسم از دهان بوده

پس خدا رو شکر نگران نباش، اصلا عفونت ندارید شما. ورمه که طبیعیه. منم چون همه چیز و رعایت میکردم خودم ...

اخه یکم درد گرفته بود دماغم ولی فکر کردم از بیرون رفتنه چون باد میومد بیرون بودم تیر میکشید اومدم خونه دیگه درد نگرفت 

گفتم نکنه عفونته 

اخه یکم درد گرفته بود دماغم ولی فکر کردم از بیرون رفتنه چون باد میومد بیرون بودم تیر میکشید اومدم خو ...

اتفاقا منم یه چند بار توی هوای سرد رفتم بیرون بینیم به خصوص قسمت بالای استخوانش درد گرفت ولی گرم که شد خوب شد