2733
2739

به جز شوهرم و خانوادم و البته خانواده شوهرم که فقط دو نفرن علاقه ای به رفت و امد با هیچکس ندارم حتی غریبه ها  تو خیابون یا حتی همسایه ها 

اصلا هم خجالتی نیستم بداخلاق هم نیستم افسرده هم نیستم ولی از ادما خوشم نمیاد چون اکثرشون فضولن و جز شرشون خیری ندارن تا مجبور نباشم با هیچکس قاطی نمیشم اینو تو 40 سالگی فهمیدم

اهل رفت و امد با فامیل و دوست هم نیستیم با فامیل عید تا عید اونم فقط فامیل شوهر  چون مجبورم برای عید ولی فامیل خودم که اصلا . فقط با خانواده هامون رفت و امد داریم دوسشون دارم. اینجوری ارامشم بیشتره 

فکنم عجیبم کسی مثل من هست؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

درون گرا نیستی؟ کار درستی میکنی زمونه ی خوبی نیست آدم به چشمش هم نباید اعتماد کنه همون بهتر با هر کسی درد و دل رفت و آمد نکنی

من مذهبی ام اما نه خشک مذهب. طرفدار سفت و سخت علم محوری ام اما نه علم زده. من به پیشرفت کشور های غربی معتقدم اما غرب زده نیستم. من میانه رو ام. میانه روی هنر زندگی است
2706