2733
2739

سلام دوستان. من این ماه عکس رنگی رحم گرفتم حالا ۶ روزه پریودم تأخیر داره. همیشه هم پریودام منظم بوده. بی بی چک هم زدم منفی بود. گاهی زیر دلم ی دردی میاد و می ره. کسی در این باره تجربه ای داره؟ چرا اینطوری شدم😰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه بگی حدودا چند روز؟  ماه بعدش باردار شدی؟

۴.۵ روز

تو لوله هات بسته بودن یا نه؟

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
2728
نه باز بودن. گفت هیچ مشکلی نداری

عزیزم من یه سال پیش انجام دادم منم هیچ مسکلی نداشتم و فعلا باردار نشدم ولی یکی از دوستام لوله هاش بسته بود و باز شدن و همون ماهم باردار شد

من همه ازمایش هارو دادم و خودم و همسرم مشکلی نداریم خداروشکر ولی فعلا قسمت نشده مامان بشم

تو همسرت ازمایش داده؟

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
2740
اخه به نظرت ۶ روز زیاد نیست؟ شما هم قبلاً منظم بودی؟

اره تقریبا منظم بودم نهایت یکی دو روز اینور اونور 

خیلیا نوشته بودن که حتی ده دوازده روزم شده عقب بندازن باز نمیدونم بهر حال اگه باردار بودی بی بی چک معلوم بود دیگه الان یکم دیگه صبر کن اگه نشدی برو دکتر

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
عزیزم من یه سال پیش انجام دادم منم هیچ مسکلی نداشتم و فعلا باردار نشدم ولی یکی از دوستام لوله هاش بس ...

ان شاالله به حق این ماه عزیز همین زودی بیای اینجا بگی باردار شدی😍 شوهر من تحرکش کم بود و خودم هم فولیکولهام کوچیک بود دیگه اینقدر دوتایی قرص خوردیم دکتر گفت اوکی شده. البته این ماه که عکس انداختم دیگه دارو برای بزرگ شدن فولیکول نداد گفت فعلا برو چون شوهرت اسپرمش خوب شده

اره تقریبا منظم بودم نهایت یکی دو روز اینور اونور  خیلیا نوشته بودن که حتی ده دوازده روزم شده ...

باشه عزیزم دستت درد نکنه. دلم میخواست حالا که تاخیر افتاده باردار باشم🥺

ان شاالله به حق این ماه عزیز همین زودی بیای اینجا بگی باردار شدی😍 شوهر من تحرکش کم بود و خودم هم فو ...

عزیزدلم مرسی از دعای قشنگ الهی خدا کنه تا عید هردومون مامان بشیم تموم بشه این انتظار😍🤰🙏

بازم صبر کن دوسه روز  دیگ بازم بیبی بزن انشالله ک مثبت میشه برات😍🤰

توکل به خدا🙏

باشه عزیزم دستت درد نکنه. دلم میخواست حالا که تاخیر افتاده باردار باشم🥺

منم سه ساله منتظرم یه سقطم داشتم اوایل خیلی امیدوار میشدم ولی الان دیگه نه 

اگه مشکل دیگه ای ندارین انشالله زود باردار میشی نگران نباش

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
عزیزدلم مرسی از دعای قشنگ الهی خدا کنه تا عید هردومون مامان بشیم تموم بشه این انتظار😍🤰🙏 بازم صبر ...

ممنون عزیزدلم الهی آمین. راستی چله سوره مریم میگن خیلی عالیه من با ی گروه شروع کردم. اگر خواستی بگو لینک گروهش تو ایناست برات بفرستم 

منم سه ساله منتظرم یه سقطم داشتم اوایل خیلی امیدوار میشدم ولی الان دیگه نه  اگه مشکل دیگه ای ن ...

عزیزم ان شاالله شما هم بحق امام رضا امسال دیگه نتیجه میگیری و میای بهمون میگی. شما هم اگر دوست داشتی چله سوره مریم بگیر میگن خیلی عالیه