2733
2739
عنوان

ذهن تو سرشاره.. ازش استفاده کن..

132 بازدید | 2 پست

1.یادم میاد سالهای خیلی دور به چیزهایی فکر کرده بودم منفی، که امروزه تو همون وضعیت هستم و این رو خیلی یهویی با یادآوری یه اتفاق متوجه شدم.. 

میخوام بگم دروغم نیست ک میگن از ذهنتون شروع کنید... 

خداجونم کمک کن ذهنم پر از ورودیای خوب خوب باشه 

2.این روزا خیلی بیشتر به پ ذ ی ر ش فکر می کنم این کلمه چقدر میتونه خوب باشه وقتی واقعا بهش برسی.. برسی و قبول کردی که اره همینه وضعیت.. من اروم ترم چون بهش فکر می کنم... 

3.یه پروژه مهم دارم برای اینروزا تا اخر سال که دوست دارم توان خودمو توش بسنجم.. اما ن با فشارای روحی... 

4راستی من گاهی وقتا که ارامش دارم میفهمم چقدرر ب خودم ظلم میکنم وقتایی ک پر از تشویش ام... واقعا ارامش حق من هست دیگ... باید ی جوری پیداش کنم که همش نره از زندگیم... شما ک نمیدونید ادمی که همش تو فشار و استرس و تشویشه گاهی ک ارامش هست میترسه بخوابه بیدار شه ارامشش بره... اما منِ عزیز لدفاا نترس و یکم اروم بخواب... تو میتونی ارامش داشته باشی... خدا هست... 

5.خدا جونم من ازت کلی آرامش.. کلی آرامش جسمی و روزای بدون درد... کلی آرامش روح میخوام... میشه بیای تو وجودم مهمونی.. مگه من از تو گرفته نشد.. مگ تو از خودت توی این کالبد ندمیدی.. پس مطمئنم ک میای دیگه... تو کنارمی همینجا... چقدر شگفت آوره ک تو با منی و من تو رو دارما... از مادر نزاییده کسی بخواد تو رو از من بگیرررره

😜😂

6.خداجونم روزای پیش رو.. حواست هس دیگه... مرسی انجام شده میدونمش😍💪🏼🤍💃🏻

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

خیلی خیلی راسته من همیشه ناخوداگاه دوست داشام سختی بکشم وخودم زندگیمدبسازم مثلا دوست داشتم باجارو خونمو جارو بزنم 😵‍💫لباسامو بادست بشورم🙁بچمومثل قدیمیا ببندم به پشتم کارکنم😆تو خونه نسبتا قدیمی زندگی کنم 😒که همشون محقق شدن 🫠پ.ن خاک برسر به زندگی خوب و مرفه فکرکن دیگه احمق🤭

خیلی خیلی راسته من همیشه ناخوداگاه دوست داشام سختی بکشم وخودم زندگیمدبسازم مثلا دوست داشتم باجارو خو ...

ایوااای🙄😫😂

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘