2752
2734
عنوان

قطره و مالتی ویتامین در آب میوه

686 بازدید | 5 پست
دوستای با تجره می خواستم بپرسم از نظر علمی اشکالی نداره من قطره آهن و مالتی ویتامین دخترم رو در آب میوه قاطی بریزم تا بخوره؟ آخه خالی نمی خوره. ضمنا اونطوری دندون سیاه نمیشه؟
دوستای خوبم دندونای باران از قطره آهن یه 10 روزه تیره شده نمی دونم چیکار کنم ببرمش دندون پزشک یا دکتر خودش به نظرتون آسیب جدی به دندون بچه وارد می کنه بخدا من قطره آهنشو قاطی آب می کنم اما این قطره ای که سری آخر خریدم تو آب هم که قاطی می کنم تیره می کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای خوبم دندونای باران از قطره آهن یه 10 روزه تیره شده نمی دونم چیکار کنم ببرمش دندون پزشک یا دکتر خودش به نظرتون آسیب جدی به دندون بچه وارد می کنه بخدا من قطره آهنشو قاطی آب می کنم اما این قطره ای که سری آخر خریدم تو آب هم که قاطی می کنم تیره می کنه
2731
مامان باران من خیلی دست و پا شکسته به دخترم قطره دادم تاحالا و متاسفانه توی شیر می ریختم که حالا فهمیدم نباید بریزم. ولی تا حالا دندوناش سیاه نشده. ایروویت می دادم. ولی باز هم شنیدم از بعضی از بچه های سایت که با ایرویت هم سیاه میشه.