2752
2734
سلام عزیزم خیلی دنبال شما بودم تو همون تاپیک فکر میکنم حدود صفحه ۴۰۰ بود که یه ذکری برای سحر و طلسم ...

سلام عزیزم

میدونم سخته اما کاش ۴۰ شب ادامه میدادید. البته امیدوارم اگه چیزی بوده از بین رفته باشه به امیدخدا

اما فکر کنم منو با نازنین جان(استارتر تاپیک)اشتباه گرفتید😁چون ایشون اون ذکرها رو گذاشته بودن

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
سلام عزیزم میدونم سخته اما کاش ۴۰ شب ادامه میدادید. البته امیدوارم اگه چیزی بوده از بین رفته باشه ب ...

نمبدونم ولی یادمه شما به من گفتی برم اون صفحه شایدم اشتباه گرفتم اما یادمه پیش خودم می‌گفتم المیرا چه اسم قشنگی.به هر حال اون یه هفته من خیلی عذاب کشیدم مخصوصا تو خواب 

نمبدونم ولی یادمه شما به من گفتی برم اون صفحه شایدم اشتباه گرفتم اما یادمه پیش خودم می‌گفتم المیرا چ ...

عزیزم اولا لطف دارید اسم شما که خیلی قشنگ تره😍

بله شاید من صفحه اون ذکرها رو بهتون گفتم.وگرنه ذکرها رو نارنین جان لطف کردن گذاشتن

عزیزم نازنین جان گفتن بهتره ذکرها رو وسط ول نکنید و ۴۰ بار بخونید که انشالله طلسم هاتون باطل بشه. البته اگه اون ذکرها اذیتتون میکنه یه ذکر دیگه هم گذاشتن. بذارید نگاه کنم رو همین کامنتتون ریپلای کنم

2731
نمبدونم ولی یادمه شما به من گفتی برم اون صفحه شایدم اشتباه گرفتم اما یادمه پیش خودم می‌گفتم المیرا چ ...

تا ۴۷ روز هرروز بخوانید ۳ مرتبه حمد + هرکدام یک مرتبه سوره های توحید و فلق و ناس

عزیزم میتونید این ذکر رو بخونید

بچه ها منم از یه معجزه بگم منو مادرشوهرم رفتیم دکتر تنها تنها مادرشوهرم حالش خوب نبود منم بردمش شب گرفتمون جایی خیلی دور پرت بودیم وقتی از مطب اومدیم بیرون یازده شب بود بعد اصلا ماشین نبود من وحشت کردم از ترس از ترس امام زمانو صدا زدم گفتم کمکمون کن قربون آقا برم تواون خلوتی بخدا یه آقایی خیلی متشخص شیک پوش رسمی بود چهره خاصی داشت اصلا نمی تونم توصیفش کنم بخدا صداش زدم آقا ببخشید ما از کجا باید ماشین بگیریم برافلان جا بعد راهنماییمون کرد یه دقیقه به راهمون ادامه دادیم دیدم اون آقام صدامون زد خواهر ماشین گیرتون اومد باناراحتی گفتم نه گفت میخواین من اسنپ بگیرم براتون حالا ما از شانس بد گوشیامون خاموش شده بود بعد اومد پیشمون گفت خواهر اسنپ مطمئن نگران نباشید من اسنپ رو چک میکنم تا به سلامت برسید خونتون مدیون امام زمان هستم قربونش برم

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم

این اتفاق مال زمانی هست که تازه کرونا اومده بود 

من و مامانم حالمون خیلی زیاد خراب بود 

همیشه خدارو شکر میکردم هیچوقت آرزوی مرگ نداشتم اما تو اون دوران که دو هفته طول کشید واقعا هفته دوم مرگ میخواستم هر شب دعا میکردم 

احساس میکردم بدنم از داخل عفونت کرده و زخم شده 

تنگ نفس داشتم 

دست و پاهام حس نداشت 

پاهام سنگین بود نمیتونستم بلند بشم 

با دستام هیچی نمیتونستم بلند کنم 

فوق العاده وحشتناک بود 

یک شب که گریه میکردم اون زمان ها ساعت ۹ شب همه میخوابیدن بابام گفت بیا تو پذیرایی بخواب حواسم باشه 

اما نمی‌دونم چرا اون شب تصمیم گرفتم تو اتاقم بخوابم 

درد و دل میکردم و میگفتم خدایا نکنه وجود نداری همش الکیه 

خجالت میکشم 

ولی میگم که واقعا به آخر خط رسیده بودم با خودم گفتم یعنی این همه تو مراسمات عزاداری آقا امام حسین شرکت کردم و گریه کردم یکبار لیاقت ندارم تو عمرم معجزه ببینم ؟ 

همینطور اشک میریختم و حرف میزدم 

خیلی خسته بودم خیلی زیاد 

یهویی صدایی روضه شنیدم آقا که روضه میخوند می‌گفت انشالله هیچکس دست خالی از این مجلس بیرون نره 

حضرت رقیه دستمون رو بگیره 

وقتی این صدا رو شنیدم گفتم یا حضرت رقیه یا فاطمه زهرا خودتون به دادم برسید 

که نصف شب اینقدر حالم بد شد و تب و لرزم شدید بود که حس کردم قلبم داره ضعیف میزنه و ایستاد 

خانم رقیه اومدن بالا سرم و ازم پرستاری کردن  ایشون تا دستشون و روی پیشونیم گذاشتن دوباره هوا به ریه هام برگشت 

چهرشون رو ندیدم اما از بالا دستشون رو دیدم که روی پیشونیم گذاشتن 

حتی وقتی حالم خوب شد و نفس هام برگشت دیدم از پشت سر که از اتاقم میرفتن بیرون 

حتی چند بار پلک زدم که مطمعن بشم واقعیه یا خیاله اما از هر واقعی تری واقعی بود 

اون موقع محرم بود و خونمون هم نزدیک مسجد هست 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ای بابا  شاید مصلحت نبوده .اشکال نداره بپرسم حاجتت چی بود ؟

یه بنده خدایی رو ۵ سال دوست داشتم، با عشقش رشد کردم. اخلاق و رفتارم کلا روحم دیدم تغییر کرد.هرچی چله و دعا و نذر بود انجام دادم، تلاش هم کردم. نشد که بشه. 

چاره ای نیس. توکل بخدا، التماس دعا

یه بنده خدایی رو ۵ سال دوست داشتم، با عشقش رشد کردم. اخلاق و رفتارم کلا روحم دیدم تغییر کرد.هرچی چله ...

سلام عزیزم من تاپیک های شما رو خونده بودم

من میگم ناامید نشید. خداوند که خلف وعده نمیکنه. مخصوصا بااون نشونه که شما دیدید

شما ممکنه حاجتتون رو گرفته باشید اما به دلایلی اون حاجت دیر به دستتون برسه.(مثل قضیه حضرت یعقوب و حضرت یوسف)

شمام گه مطمعن نیستید اون اقا ازدواج کردن. کلی آدم هستن نامزد میکنن اما ازدواج بااون آدم قسمتشون نمیشه

شاید شما قسمت هم باشید. مخصوصا تو این روزهای مبارک از آقا امام رضا(ع) بخواید. کلا میگن چون ایشون خیلی رئوف هستن، اگه خواستید دل کسی رو ب دست بیارسد بهشون توسل کنید

شایدم این امتحانتونه که خدا میخواد ببینه اگه حس میکنید به حاجتتون نمیرسید بازم همونطور عاشقانه خدا رو دوست دارید و بیدار میشید نماز شب میخونید و دعا و توسل میکنید؟

اینا نظرات من بود البته

انشالله عاقبت ب خیر بشید و با صلاح خدا و کمک آقا امام حسین(ع)و حضرت ابوالفضل(ع)بااون آقا بتونید ازدواج کنید

سلام عزیزم من تاپیک های شما رو خونده بودم من میگم ناامید نشید. خداوند که خلف وعده نمیکنه. مخصوصا با ...

سلام دوست عزیزم. مرسی از پیام و لحن امیدوارانه تون. ❤

از خدا که پنهان نیست، از شما هم پنهان نباشه، من ناامید نشدم هنوز. هنوز موقع نمازشب اسمشو می برم، براش دعا میکنم و از خدا میخوام اگر اشتباه کردم کمکمون کنه. هنوز گاهی خیلی دلم براش تنگ میشه. هنوز در حیرتم که چرا اینطور شد، بااینکه دیگه بهش فکر نمیکنم ولی ذهنم ازش خالی نمیشه. هرلحظه و تو هر موقعیتی پس ذهنم هست. بااینکه بارها و بارها از خدا خواستم و میخوام رهایی رو... امیدم به خداست. میگم شاید هنوز وقتش نشده، شاید بازم باید صبرکرد، نمیدونم. ولی من الحمداله از خدا کنده نشدم، دل چرکین نشدم ازش که ول کنم عباداتم رو. خداروشکر هنوز بیدار میشم برای نمازشب، برای حاجت خودم نه، برای بقیه دعا میکنم و بخاطر ارامش و دردودل بیدار میشم. شبایی که موقع خواب دلتنگ میشم میگم خدایا حتما بیدارم کن باهات حرف دارم. هنوز گاهی از ته دل اشک میریزم. برای خودم، برای روزهای خوبی که گذشت، برای آینده نامعلومم، برای عشق و محبتی که از دلم کنده نمیشه، برای اینهمه تنهایی و سوال بی جواب، برای دلتنگی های ناخودآگاه. 

توکل بخدا، ممنون که همراهم هستید. دردودل هام اول باخداست، بعدم با شما، من واقف به اشتباهاتی که داشتم هستم، ولی همشون از بی تجربگی و از سادگی و صدق دلم بوده. حالا یکی میاد نظر مغرصانه و بی رحمانه میده که مجبور میشم تاپیکمو ببندم، یکی هم مثل شما کلمات محبت آمیز و امیدوارانه استفاده میکنه.نه با اون اولی دلسرد میشم و نه با پیام هایی مثل شما امیدوار. یه حالتی بین اینام. ولی دیگه مثل قبل تو اون انتظار کشنده نیستم. شاید اینم کمک خداست به من، و من متوجه نیستم. خدا میدید من دارم آب میشم، از بلاتکلیفی، از انتطار، از لب بستن و دم نزدن، برام گشایش ایجاد کرد ولی خب آخرش به دلخواه من نشد. شاید هم چون هنوز آخرش نشده. نمیدونم...

عزیزم ببخشید طولانی شد. برام دعا کنید، منم دعاگوتون هستم. خیر و خوشی نصیب قلب مهربونتون . الهی آمین❤

سلام دوست عزیزم. مرسی از پیام و لحن امیدوارانه تون. ❤ از خدا که پنهان نیست، از شما هم پنهان نباشه، ...

عزیزمممم قشنگ صاف و صادق بودن دلتون از حرفا و کلماتتون مشخصه

من میدونم درست میشه انشالله. خدا هیچوقت بنده خوبشو ناامید نمیکنه

به اشتباهاتتون فکر نکنید. به بزرگی خدا فکر کنید. ما همه انسانیم و خطاکار. مهم اینه که خدای ما خیلی بزرگتر و بخشنده تر از اشتباهات ماست

انشالله خدای مهربونمون همه چی رو یه جوری قشنگ و سریع جور کنه که خودتونم تعجب کنید😍اونوقت بیاید به ما خبر بدید خوشحالمون کنید😍

میتونید چله زیارت عاشورای ایت الله حق شانس هم بگیرید.اونم خیلی مجربه.

من که گناهکارترینم اما حتماااااااا دعاتون میکنم❤خوشحال میشم شما هم با دل پاکتون اگه یه لحظه یاد من افتادید دعام کنید. ممنون❤

2706