2733
2739
من دارم. یه مدته فهمیدم. سعی می کنم چربی کمتر بخورم. قرص چربی هم دکتر داده هر شب یه دونه خوردم و امگا 3 هم هر روز یه دونه. مال من گرید 3 بود. دیگه بعدش نرفتم دکتر ببینم برطرف شده یا نه. می گن زمان می بره خوب شدنش
سلام. منم میخوام بدونم چون دکتر بهم گفته احتمالا کبد چرب داری.ولی حتی علایم کبد چرب راهم نمیدونم چی هست!
که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا داره شکیبا من سمت راست زیر دنده ام وقتی غذای چرب میخورم خیلی تیرمیکشید اولشسش دکتر فکر کرد سنک صفرا دارم ولی با سونو مشخص شد کبدم چربه بعد اصلا نمیتونستم بشینم اخه وقتی مینشستم تو کمرم انگار یه میخ کوبیدن و حالت استفراغ و تهوع داشتم بیهال و کسل و خواب الود بوده اخه کبدم مریض بود کبد که مریض باشه دکتر گفت این حالتها دست میده
دلم بوی هیزم میخواهد نانی تازه و گرم و کمی سادگی ......
اینو بدونید نباید گریدش به 3 برسه درمان فوق العاده سخت میشه گرید 1 تا 2 با رژیم برطرف میشه خواهشا رژیم و ورزش بکنید دکترم گفت کبد چرب رو دست کم نگیرید اگه به 3 برسه مرحله ی بعدیش سیروز کبدیه یعنی نارساییی کبد
دلم بوی هیزم میخواهد نانی تازه و گرم و کمی سادگی ......
2706