2752
2734
گفتم دیگه یکی از افوامم فوت شده میخوام حلوا بپزم ولی از اون مدل حلواها که لایه نونه ویفریه ولی هرچی میگردم دستورشو پیدا نمیکنم تورو خدا اگه بلدین زود بگین و منو خوشحال کنین چون باید سریع بپزمش
هیچکس نمیتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما.....همه می توانند از حالا شروع کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون دوستم ولی من جایی هستم که اصلا چیزی به اسمه این نون ندارن و نمیفروشن وگرنه اصلا درست نمیکردم دارن خا ولی خاک بر سرا شور درست میکنن
هیچکس نمیتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما.....همه می توانند از حالا شروع کنند
2731
یک دستور پیدا کردم واسه درست کردنه قیف بستنیه میشه همونو پهنش کنم بشه نونه بستنی یعنی همون نونا