2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهره من خیلی زود از کوره در میره منم اوایل ک نمیدوستم هی قهر میکردیم و بعضی وقتا جوشی میشد ک حملع هم بکنه بهم اما بعدش فعمیدم ک فقط برا ی دیقه اس اون لحظه کوتاه میام و بعد بامهربونی و سیاست خامش میکنم 

2740
من با شوهرم  ده سال زندگی کردیم ولی عاشقی نکردیم یعنی عاشق هم نبودیم ولی الان دو سال خدا رو شک ...

الهییی بمونین برا هم 😍😍

منم یقین دارم فقط سیاست دیدم ک میگم

مردا یکیو میخوان درکشون کنه بفهمتشون چون همش سرکارن و خسته میشن اعصاب خوردی دارن ولی وقتی ببین خانم به خودش میرسه خونه مرتبه و براشون ناز کنه خیییلی انرژی میگیرن ازش وقتایی ک اعصابشون خورده بگین ک درکش میکنین اینا برا من عالی بود🙃

خب چجوری؟ مثالی توضیحی چیزی

خخخخ  خونه رو تمیز نگه میدارم بیشتر وقتااا که توش آرامش داشته باشه براش چایی میوه میارم وقتایی که میبینم خستست به پر و بالش اصلا نمیپیچم چت شده چیه نه اصلا 

به بچه هام یاد میدم که احترامش رو نگه دارند ،فقط احترامش رو نگه دارید بهش محبت کنید آویزون نه ،متعادل ،بی ادبی نکنید خانمانه با کلاس رفتار کنید کنارش عشوه و شیطونی ،عاشقتون میشه بخدا ،قدیم اینجوری نبودیم ولی تجربه اینو بهم ثابت کرده احترام و محبت و زنانگی داشته باشیم همه چیز کامل،یه لحظه برم تو فکر میگه به چی فکر میکنی، میگه تحمل ناراحتیت، دور بودنت  رو ندارم،قدیم اینجوری نبود بخدا،مشکل از خودم بود بلد نبودم،مرد و عاشق کنی جونش رو هم برات میده..

2706