2733
2734
عنوان

بهم آهنگ معرفی کنین

99 بازدید | 7 پست

شاد_ایرانی_خارجی_رپ_پاپ و..... 

هرکس دو سه تا بگه ؛)

اگرر رویاهات نمیترسوننت به اندازه‌ی کافی بزرگ نیستند.❤️⁩شما نه برنده به دنیا اومدید نه بازنده بلکه با قدرت انتخاب به دنیا اومدید 😍،،،لازم نیست بزرگ باشی تا شروع کنی ..شروع کنننننن تا بزرگ شوی ⁦🧿⁦❤️⁩ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نخلا از هیدن

یه روز خوب کیه از مهیار

۱۳۹۷ از رض

Ocd از ناجی

فریک از مسلک

زمستون از هومان

Fou شاهین نجفی

سوگند هیپهاپولوژیست

جانم فدای ایرانم‌🕊🧡عملی میکنم یه روز خوابی که دیدمو🐳💫اصلا میخوام زندگیو برعکس بگیرم🐨🤷🏻‍♀️پشت کاغذ نوشته بود که خورشید مرده سرم رو بالا کردم ماه بهم لبخند زد🌙☀️نشو یه تکست نخونده:)تهدید به مرگ‌میکنن مگه هر شب کم میمیرم؟منو از چی میترسونین اونیم که از سر بریده لب میگیرم🪐⚡حبابی از جنس خیال احاطه کرده مدار افکارم❄️🌊اسمم پینوکیوس میخوام آدم بشم کاش میشد اینو یادم بدن🍪🪼FiveAm:)مرا ببوس من آخرین سکوتم🩶🐼من بیرون زدم از دیوار سایه ها!یادمون رفت زندگی کنیم دیگه اصلا چیزیو حس نمیکنیم🪽🌿نهنگ تو حوض ماهیه و نهنگ توی دریاس🐬🌌