2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوش میگذره عزیزم خیلی

خوراکی دوسه تا ببر،آب معدنی،لباس راحت بپوشون پسرت اگر کوچیکه.

معمولا برای بچه ها بالش میذارن زیر صندلیشون که قدشون بلندتر بشه،اگر ندادن بپرس

فرقی نمی کند آغازِ هفته باشد یا پایانش …صبح باشد یا شب … بذرِ امید ؛نه وقت می شناسد ،نه موقعیت …هر وقت بکاری ؛شبیهِ لوبیایِ سحر آمیز ،با اولین طلوعِ آفتابِ خواستن ؛جوانه می زند …و تا آسمانِ موفقیت و توانستن ،اوج می گیرد …هرگز نا امید نباش … !!!نا امیدی ، تیشه ی بی رحمی ست ؛به جانِ ریشه ی شعور و خوشبختی ات …پس تا دیر نشده ،بذرِ جادوییِ امیدت را بکار ،و معجزه هایت را درو کن … !    

خب 

سالن چند باشین میرین اون سالن

قبلش هم یا خودتون میتونین تنقلات بگیرین یا از بوفه اونجا تهیه کنین 

بعد رو بلیط نوشته کدوم صندلی بشینین اونجا میشینین و لذت می‌برین از فیلم 

یه لقمه نون پنیری چیزی ببر واسش اگر ضعف میکنه من بچه هام همش در حال خوردن ن داخل سینما 

منکه بلیط و آنلاین گرفتم باید چیکار کنم به کی نشون بدم میشه یکم توضیح بدی ممنونم 

عضو گروه 

وارد میشی بپرس از کجا بلیطو بگیری

یه دستگاهه که کد که موقع خرید انلاین گرفتی رو باید وارد کنی و بعدش دستگاه بلیطو میده بیرون

شبیه بیرون اومدن رسید از عابر بانک

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید
2738
خوش میگذره عزیزم خیلی خوراکی دوسه تا ببر،آب معدنی،لباس راحت بپوشون پسرت اگر کوچیکه. معمولا برای بچ ...

نه عزیزم پسرم ۱۱ سالش شد دیروز تولدش بود خیلی دوست داشت بره سبنما 

عضو گروه 

فقط از اون بلیط آنلاینی که خریدی اسکرین شات داشته باش که راحت کد رو وارد کنی

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید
منکه بلیط و آنلاین گرفتم باید چیکار کنم به کی نشون بدم میشه یکم توضیح بدی ممنونم 

آنلاین تا حالا نگرفتم من همون موقع ۱۰ دقیقه زودتر برو بلیط بگیر ...ولی فردا رفتی اسمت تو سیستم هست دیگه اسکرین از بلیط هم بگیر ..صندلی های جلو نشین چشم اذیت میشه خودت هم راحت نیستی پشتت پر از آدم باشه بالاتر بهتر می تونی بخوری و پسرت تکون بخوره

فقط از اون بلیط آنلاینی که خریدی اسکرین شات داشته باش که راحت کد رو وارد کنی

بله اسکرین گرفتم یه دنیا ممنونم امیدوارم خوش بگذره بهش اولین باره مادر پسری یه جا میریم 

عضو گروه 
2706