2737
2734
عنوان

ویژگی های ۵ماهگی

83 بازدید | 19 پست

سلام دوستان دخترم چهارو نیم ماهه س 

اینقدر جیغ میزنه 😞

نه اینکه دل درد و گوش درد باشه 

همیشه اینجوریه 

نشسته میگیرم جیغ میزنه ایستاده می گیرم جیغ میزنه 

دراز می کشونم یه گریه های می کنه که انگار زدنش 

به شکم میزارمش گریه می کنه اینا عادیه؟لثه هاش هم باد نکرده که بگم میخواد دندون در بیاره.با عروسک و جغجغه هاش بازی می کرد الان یه مدتها اونا رو هم نمیخواد 

شیر میدم سرشو برمیگردونه جیغ میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ژل بگیر یا همون استامینوفن بزن لثش با انگشتت ببین انگشتتو تو دهنش نگه میداره یعنی لثش اذیتش میکنه یا ببین شیر میخوره شاید اذیت که از الرژی میتونه باشه باید ببری دکتر گوارش کودکان.

2728
دختر جیغ جیغو دختر منم پنج ماهشه جیغ جیغو ولی فک کنم دخترت یه چیزی هست بی خود که جیغ نمیزنه 

مامانمم میگه میخواد نق نقو بشه 

نمیدونم والا اعصابم داغونه 😔 همش گریه می کنه 

من گفتم از دوره کولیک بگذره راحت میشم 

الان که بدتر شده

مامانمم میگه میخواد نق نقو بشه  نمیدونم والا اعصابم داغونه 😔 همش گریه می کنه  من گفتم ا ...

پس آلرژی داره ببر دکتر بچه بی دلیل گریه نمیکنه کولیک چیه بابا.نق نقو میخواد بشه چیه فک کن بچت میخواد باهات حرف بزنه و بگه چشه ولی نمیتونه مثل دختر من وقتی گریه میکنه و چیزی که نیاز داره براورده میکنم و اون اروم میشه خوشحال میشم دخترم لثش خیلی اذیت میکرد کلافه بود ژل زدم انگشتم زدم به لثش و پستونک دادم بهش اروم شد الانم تیزی دندونش مشخص شده.بچه ما خیلی میفهمه که با نق و جیغ میخواد مارو متوجه کنه دختر من وقتی پی پی میکنه صداش درمیاد تا شلوارشو در میارم ببرم بشورم میخنده ببین پس یچیز هست بی دلیل نیست هیچ وقت.من به دخترم به خاطر الرژی شیر مخصوص میدم کولیک اینا کشک 

نه عزيزم عادي نيست مطمعن باش جاييش درد ميكنه شايد رفلاكس پنهان دازه كه شير هم نميخوره

الان سه چهار روزه این عادتو گرفته 

همیشه بهش شیر میدادم اگه سیر بوده به دهن می گرفته و ول می کرده ولی الان تا نزدیکش می برم جیغ میزنه خودشو عقب میکشه

2740
اینهمه جیغ زدن عادی نیست حداقل یه دکتر ببر من دخترم کوچیک بود خیلی گریه میکرد کولیک داشت  ولی ...

اره میبرم 

آخه از دوره ی کولیک هم گذشته 

بعدم یه تایم خاص گریه نمی کنه همیشه س

پس آلرژی داره ببر دکتر بچه بی دلیل گریه نمیکنه کولیک چیه بابا.نق نقو میخواد بشه چیه فک کن بچت میخواد ...

اگه آلرژی می داشت نباید تو مدفوعش خون میبود؟

آره میبرمش بچم هلاک شد از بس گریه کرد😢

الان سه چهار روزه این عادتو گرفته  همیشه بهش شیر میدادم اگه سیر بوده به دهن می گرفته و ول می ک ...

کاش تو شهر ما بودی این دکتر گوارش که دخترمو میبرم بهت معرفی میکردم دختر من از آلرژی گریه میکرد اوایل خیلی دکتر اطفال بردم  تشخیص ندادن این دکتر تشخیص داد شیر مخصوص که گرفتم بچم ازین رو به اون رو شد.تشخیصش عالیه یعنی ببینه بچرو میگه چشه.تو ببین حس مادرانت چی میگه راهو امتحان کن ببین کدوم جواب میده یا آلرژی یا لثش یا شیرت مزه گرفته یا دارو خوردی یا رفلاکس یا الرژی فقط بچرو اروم کن عزیزم تحربه خودم دوتا بچه دارم اولی پدرم در اومد 

اگه آلرژی می داشت نباید تو مدفوعش خون میبود؟ آره میبرمش بچم هلاک شد از بس گریه کرد😢

اتفاقا بچه من هیچ علامتی نداشت باسنش و مقعدشو معاینه کرد گفت بچت الرژی داره چون خودم باید رژیم مخصوص میگرفتم و سخت بود و دخترم سینمو نگرفته بود شیر مخصوص دادم.

کاش تو شهر ما بودی این دکتر گوارش که دخترمو میبرم بهت معرفی میکردم دختر من از آلرژی گریه میکرد اوایل ...

مرسی عزیزم 

یه چند روزه بهش فرنی در حد ۱قاشق کوچیک میدم 

یعنی بخاطر اونه به نظرت؟

یه هفته ندم ببینم آروم میشه دیگه نمیدم 

مامانم گفت نده بزار ۶ماه تموم کنه بعد😞

مادرشوهرم گفت بده 

2706