2733
2739
عنوان

اسهاااااااااااااااااال

180 بازدید | 31 پست

باز دخترم اسهاله.تب هم تا دیروز داشت

۶روز شده وضعش اینه

حتما باید رو به موت باشه تا باباش راضی بشه ببرمش یه سرم بزنم.خیر سرم پرستار هستم

نمیدونم چرا گوش نمیدن به خدا خسته شدم.کوفتم نمیخوره فقط شیر  که فاقد لاکتوز هم نیس.با چایی و زینک و اسید فولیک.داره اب میشه خسته شدم.شیفتامم هس .فردا صبح و شبم .اصلا نمیخام برگردم خونه.خستم خستم 

زرمار حالم بد شد😐😂

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازین پودرا برا اسهال بهش بده آب بدنش کم نشه

خودت پرستاری عزیز موقع شیفتت برو پیش دکتر ی شربت براش بنویسه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
خستم ول کن عنوانو توروخدا.۳ شبه نخابیدم درست و حسابی

🥲بیا بخل اجی بخاب

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      
2740
نمیخوره از اون پودرا.دوغ میدم به جاش

نمیشه بریزی تو دوغ بهش بدی؟

ماش بپز سوپ ماش درست کن بهش بده

ی بار بخوره اسهالش قطع میشه

آب ماش هم خوبه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
۲سالشه.دکتر بردم گفت ویروسه دورش باید طی بشه

ببین دختر منم چهار سالشه اسهال و و دلپیچه و  تب داشت شدید و خیلی هم بیحال بود از دیروز خوب شده

بردم دکتر شربت دیسیکلومین برای دلپیچه و شربت لوپرامید برای اسهال داد و استامینوفن برای تب 

دوروز استفاده کرد خوب شد 

شربت امی لوپرا بده عالیه

این شربتا رو دکتر باید نسخه کنه.ببرم به دکتر اورژانس هم بگم بنویسه میگه باید خودش باشه حتما.قراره تا یک شنبه صبر کنن اگه خوب نشد بعد ببرن.من تا یک شنبه میمیرم

این شربتا رو دکتر باید نسخه کنه.ببرم به دکتر اورژانس هم بگم بنویسه میگه باید خودش باشه حتما.قراره تا ...

ن اصلا .من خودم دیروز بدونه نسخه خریدم برا پسرم یه وعده خورد خوب شد الانم اسهالش قط شده

2706