2737
2739

دختر دوم خواهر شوهرم بدنیا اومده،من تا حالا هیچ مشکلی حداقل علنی با خانواده شوهرم نداشتم،خیلی وقتا بی محلی و اذیت کردن ولی اکثرا من ندید گرفتم.هیچ وقت هم شوهرم پشتم رو نگرفته ولی گاهی پیشش گله میکردم.خلاصه چون پدرش مریضه هفته ای چند روز می‌ره کاراشو میکنه،یه شب که رفته بود ،اومد گفت بچه فلانی بدنیا اومد.اسمشو گفت و یکم تعریف کرد ولی اصلا به من نگفت که بیا بریم ببینیمش.چون پدرش مریضه من پیش خودم گفتم شاید نخوان وقتی اونجاست بریم .دوشنبه بدنیا اومده.خلاصه من امروز گفتم کی میرید کادو بدیم.میگه من دیدم دیگه،میگم خب اتفاقی اونجا بودی دیدیش باهم بریم کادو بدیم،جناب میگه کادوشو دادم دیگه همون روز!میگم مگه تو زن نداری که تنها میری دیدن نوزاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق داری

خواننده خاموش از سال ۱۳۹۰ ***   گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود.به دستت میسپارم چشمهای اشکبارم را.گل زیبای من ،باران همیشه با تو خواهد بود ❤

انقد حرصم میگیره از مردایی که دور از جون شما زن رو کوچیک میکنن و احترام نگه نمیدارن ، با خودشون نمیگن ما الان زن داریم باید همه چیمون باهم باشه 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ ....

بهتر بابا بیخیال 

حوصله داری بچه خواهرشوهر ببینی

منم خواهرشوهرم حاملس 

میگم بدنیا بیاد حو صله رفتن پیشش ندارم

داداشش کادو بده 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2740

ولی خب حداقل گفته بهت . یواشکی کادو نداده

خواننده خاموش از سال ۱۳۹۰ ***   گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود.به دستت میسپارم چشمهای اشکبارم را.گل زیبای من ،باران همیشه با تو خواهد بود ❤

چه کم مغزه شوهرت

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

حق داری ولی حساس نشو دیگه هم راجبش حرف نزن. دردسرت کمتر

با من از سم حرف نزنید! ۱۲ سالم بود بابام برام گوشی خرید. بعد چند روز یه مزاحم زنگ زد گفت میشه آشنا شیم؟🌝 هول شدم گفتم شب زنگ بزن😐تا شب از استرس حالت تهوع داشتم😂😂😂😂وقتی زنگ زد سریع گوشیو برداشتم گفتم خجالت بکش مردک. مزاحم نشو! دیگه حق نداری به من زنگ بزنی🥲🤧🤧🤧🤧