2737
2734
عنوان

تنهایی چهقد سخته

454 بازدید | 71 پست

خیلی تنهام خیلی زیاد مادر پدرم تقریبا ده سال پیش فوت شدن فقط دوتا خواهر بزرگ تر از خودم داشتم که اونام با کمال بی‌رحمی ترکم کردن الان فقط خودمم و خدای خودم   

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش بیایین باهم درد دل کنیم

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
2728
2738
خواهرات ترکت کردن یعنی چه

یکیش رفت با اون که بهم تجاوز کرده بود ازدواج کرد اون یکی ام ب خاطر ی دلیل مسخره یی گفت دیگه هیچ وقت نمیخوام ببینمت

عزیزم گزینه واسه ازدواج نداری؟

با کی چهجوری وقتی اینجاه غریبم هیج کسو ندارم

شاغلی

اهل کجایی

اولش اگه سالمی خدا را شکر کن چون من بدجور مریض شدم 

فامیل یا دوست نداری

مشکل ارث و میراث که با خواهرات نداری

منم خواهرام بدجور بی رحمانه ترکم کردن اگه پدر و مادرم نباشن من مریض را از خونه پدری میندازن بیرون

فقط خدا شفام بده و معحزه ای بشه ازدواج کنم

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد
2706