2733
2739
عنوان

آیفون دارا

216 بازدید | 25 پست

سلام خانومایی که آیفون دارید از چه ف‌ی‌ل‌ت‌ر ش‌ک‌ن‌ی استفاده می‌کنند رایگان باشه و کار کنه؟

روزای خوووووووب بی صبرانه منتظر اومدنتون هستمممممممم    اللهم صل علی محمد وآل محمد(ص) خدا جوووونم شکرت که هوامو داری عاشقتممممم  💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ندارم بدبختم

نه بابا چرا بدبخت دورازجونت

روزای خوووووووب بی صبرانه منتظر اومدنتون هستمممممممم    اللهم صل علی محمد وآل محمد(ص) خدا جوووونم شکرت که هوامو داری عاشقتممممم  💕💕💕
2731
https://apps.apple.com/us/app/vpn-cat-master-express-proxy/id1134784923

مرسی دانلودش کردم ببینم چطوریه

2738
دستت درد نکنه حالا خدا کنه وضل شم اعصابم دیگه خورد شده

انشالله ، بگردین توی اپستور و وقت داشته باشید مدام نصب کنید یکیشون بالاخره جواب میده ! یا برید دیگه سمت کانفیگ کردن یه سرور مجازی برای v2ray .

🚶🏻‍♂️I AM
روی ispثابت ( شاتل) خیلی عالی جواب میده .  بقیه isp ها رو‌چک نکردم . اینم بد نیست روی دیتا سیم ...

جالبیش اینه واسه من حتی نصبم نمیشه😑

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
فیری وی پ ی ا ن  عکس یونیکورن داره روش من چندین ماهه دارم ازش استفاده میکنم بیشترم رو سرور های ...

گوشیت چیه؟

حتما ورژن قدیمیشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706