2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دراکولا من دیدم فیلمش خیلی باحاله🤣

چجوره مناسب چه سنی

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 
2731
منم دوران دانشجویی خوره سریال کره ای بودم😅😍

چند سالته ؟ من که هنوز اعتیاد دارم😂

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
چجوره مناسب چه سنی

فیلم طنزیه ایرانیه مهران مدیری درستش کرده ویشکا آسایش و سیما تیرانداز و گلاره عباسی و ..داخلش بازی میکنن چشم و هم چشمی هست کلا خیلی قشنگه من که نگاه کردم خیلی خنده دار بود طرز حرف زدنشون و اتفاقایی که براشون میفتع...

2706