2733
2734

بچه ها این تاپیک برای دوستمه ن من. ازم خواسته اینجا بگم تا کمکش کنید

از زبون خودش میگم:

چن روز پیش وقتی با شوهرم رابطه داشتیم ببخشید ار..ضا نشد با اینک خیلی طول کشیده بود. سر و صورتش قرمز.. خیلیم احساساتی شده بود

چن روز بود هی مهربونتر شده بود. امروز از جیبش یه فویل پیدا کردم ک چیزی توش سوخته بود

بقیه شو تو پست بعد میگم

حیف توبه های بعد اون گناه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امروز ازم چیزی خواست از جیبش بدم یه فویل مچاله شده پیدا کردم ک توش مواد سوخته بود گفتم این چیه خودشو زد ب اون راه ک نمیدونم بخدا من نکشیدم شاید فلانی کشیده تو جیب من گذاشته.. من نمیدونم بهش شک کرده بودم که فلانی میکشه منم شلوار کارمو پوشیده بودم و شلوار اصلیم خونه بود شاید داداشم کشیده گذاشته اون تو

2740

خلاصه گردن نگرفت منم گفتم باشه قبول تو نکردی چون نمیتونستم ثابت کنم. چیکار کنم بفهمم؟ 

برم ایرانسل منش و پرینت خطشو بگیرم بفهمم چیکار میکنه.؟

خلاصه گردن نگرفت منم گفتم باشه قبول تو نکردی چون نمیتونستم ثابت کنم. چیکار کنم بفهمم؟  برم ایر ...

شوهره خودته درسته از زبون خودت گفتی

عضو گروه نارنجی🔶وزن شروع:68        وزن هدف:50    وزن فعلی :65/5      تاریخ شروع:3ژانویه 
امروز ازم چیزی خواست از جیبش بدم یه فویل مچاله شده پیدا کردم ک توش مواد سوخته بود گفتم این چیه خودشو ...

شايد 

ولي چرا داداش شلوار اينو پا كنه😂😂

ي كاسه ي زير نيم كاسش هست 

زمان روشن ميكنه همه چيو بهش بگو نگران نباش همه چي مشخصتر ميشه

برای رسیدن به ارزوهام صلوات بفرستین 🌖💜😔
2706