2733
2734
عنوان

از بانه جارو شارژی بوش سفارش دادم سامسونگ فرستادن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 38 پست

اینو سفارش دادم 

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینو ارسال کردن

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2731
رفیقم لباسشویی خریده بود گفته بود ضمانت داره. لباسشویی خراب میشه رفیقم زنگ میزنه  اونم میگه ...

یا خدا 

ببین سامسونگ اصله یا فیک اگه اصله نترس بازش کن

از کجا تشخیص بدم اصل بودنشو