2737
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم

177 بازدید | 14 پست

پیام اومده از سمت سایت مرات برا وامم درخواستم تایید نشده دوشنبه نزدیک ده تومن چک دارم چند روزه خاطر جمع بودم به خدا قلبم درد گرفت نه طلا دارم نع کسیو دارم بهم بده عاجزانه میخوام دعا کنید وامم درست بشه شانس من شنبه هم تعطیله😭کسی بوده تایید نشده باشه بعدش درست شده باشه؟ 

وقتی که بمیرم هرچندم محکم بغلم کنین حس نمیکنم

گلم من کاری به وامت ندارم اما اگر خدا بخواد جور میشه 

کارخوبه خدا درس کنه سلطان محمود خره کیه

از داره دنیا منم و یه ستاره که تمام تلاشمو واسه سلامتیش میکنم ،دختر زیباروی من تمام تلاشم و واسه سلامتیت میکنم اگر امضامو خوندی واسه سلامتی دخترم دعا کن دوست مهربونم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم من کاری به وامت ندارم اما اگر خدا بخواد جور میشه  کارخوبه خدا درس کنه سلطان محمود خره ک ...

وامه جور نشه ابروم میره

2738
وامه جور نشه ابروم میره

ان شاالله که مشکل مالیت حل میشه و دلنگرانی پولی دیگه به زندگیت راه پیدا پیدا نکنه♥️

از داره دنیا منم و یه ستاره که تمام تلاشمو واسه سلامتیش میکنم ،دختر زیباروی من تمام تلاشم و واسه سلامتیت میکنم اگر امضامو خوندی واسه سلامتی دخترم دعا کن دوست مهربونم🌹
اخ گفتی ما دو س ماه پیش داشتیم‌خونه میخریدیم جلو واممون بسته شد مونده بودیم وسط زمین هوا

اخر چکار کردین

ان شاالله که مشکل مالیت حل میشه و دلنگرانی پولی دیگه به زندگیت راه پیدا پیدا نکنه♥️

انشالله مرسی عزیزم 

2706