2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماجرا اینه که روز ۱۲ بهمن پدرم با یه موتور سنگین ۱۰۰۰تصادف میکنه  ، این نوع موتور غیر مجازه و بدون مدارک و گواهینامه .

ماشبن ما به پارکینگ منتقل میشه ولی اون طرف موتور رو از شهر خارج میکنن و یه موتور دیگه میخوان جایگزین کنن که افسر راهور قبول نمیکنه ومیگه همون موتور رو باید بیارین 

خلاصه روز بعد اون طرف میره شکایت میکنه از ما و ۲۳همین ماه دادگاه دارن 

اینم بگم که راننده موتوریه فقط سرش بخیه خورد و مشکل خاص و جدیی نداره خداروشکر 

واینم بگم که تو خیابون تصادف شده ، پدرم خواسته بره تو کوچه که سمت چپ پیچیده و موتور در حدود فاصله ۱۰ متری میخوره زمین و سُر میخوره زیر ماشین ما ، چون پدرم گردش به چپ داشته پلیس مارو مقصر میدونه 

حالا میخوایم بدونیم که تو دادگاه بازم ما مقصریم ؟ با وجود اینکه موتور غیرمجاز و قاچاقه ؟ 

و اگه به نفع دولت مصادره بشه ، ما باید خسارتی به اون خانواده پرداخت کنیم ؟؟؟ عواقب داره برای ما ؟؟؟؟

دنیز   تموم دنیای منه😇
2740
ماجرا اینه که روز ۱۲ بهمن پدرم با یه موتور سنگین ۱۰۰۰تصادف میکنه  ، این نوع موتور غیر مجازه و ب ...

یعنی با پدرتون موتور تصادف نداشته درسته؟ اون نزدیکی دوربین در خیابون هست؟ مثل دوربین هایی که برای چهارراه میذارن یا پلیس راهور معمولا میذارن؟ 

یعنی با پدرتون موتور تصادف نداشته درسته؟ اون نزدیکی دوربین در خیابون هست؟ مثل دوربین هایی که برای چه ...

بله درسته ، سُر خورده اومده زیر سپر ماشین 

بله هم مغازه روبه رو دوربین داشته هم خیابون و مسیر های منتهی به اونجا

دنیز   تموم دنیای منه😇
بله درسته ، سُر خورده اومده زیر سپر ماشین  بله هم مغازه روبه رو دوربین داشته هم خیابون و مسیر ...

عزیزم پلیس کروکی کشیده؟ همسرم گفتن در کروکی پلیس مقصر رو مشخص میکنن و اینکه میتونن تقاضای چک کردن دوربین رو بدین. همون دادگاهی که شکایت کیفری از پدرتون کردن به همون دادگاه بگن البته مکتوب نوشته باشه و شرح وقایع کنن و از دادگاه در خواست چک کردن دوربین رو داشته باشه. اگر هم بااین حال پدرتون محکوم شدن باید بیمه گرداخت کنه اگر بیمه هستن و اگر هم بیمه نبودن در نهایت باید پدرتون هزینه موتور رو بپردازن 

[QUOTE=273583868]عزیزم پلیس کروکی کشیده؟ همسرم گفتن در کروکی پلیس مقصر رو مشخص میکنن و اینکه میتونن تقاضای چک کردن دو ...[/QUOT

کروکی ماشین ما اوکی شده ولی اونا موتور رو نیاوردن که تکمیل بشه ، 

موتور رو قایم کردن ، 

ممنون از راهنماییتون ، 

هزینه موتور یعنی خسارتی که بهش وارد شده یا اصل پول موتور که دولت مصادرش میکنه ؟؟؟ 

ما بیمه داریم 

دنیز   تموم دنیای منه😇
[QUOTE=273583868]عزیزم پلیس کروکی کشیده؟ همسرم گفتن در کروکی پلیس مقصر رو مشخص میکنن و اینکه میتونن ...

خواهش میکنم. از همسرم پرسیدم گفتن چون صاحب موتور کروکیش حاضر نشده نمیتونه شکایت کنه و در نهایت هم اگر شکایت کنه و محکوم بشن که بازهم ممکن نیست، باید خسارت موتور رو بدن نه موتور مصادره شده. البته بازهم بیمه پرداخت میکنه. من بدترین حالت رو گفتم عزیزم 

خواهش میکنم. از همسرم پرسیدم گفتن چون صاحب موتور کروکیش حاضر نشده نمیتونه شکایت کنه و در نهایت هم اگ ...

خیلی خیلی ممنونم ازتون ، تشکر کنید از همسرتون .

دنیز   تموم دنیای منه😇
2706