2733
2739

خانم تاجیک سرش شلوغه یه سری ماما زیر نظرش هستن کدومشون باسوادتر و دلسوزترن؟ کسی اطلاعی داره معرفی کنه؟

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
سلام شما کسی رو پیدا کردین که خوب باشه؟؟ ممنون

یه مدت با ماما کوثر بودم اولش با من اینجوری قرارداد بست که پانصد بده و فلان مقدار وقتی صدای قلب جنین شنیدی بده فلان مقدار وقتی بچه تولد شد, منم قبول داشتم اولش یه سری صحبت های خانم تاجیک که توی پیجشون رایگان هست رو‌بیان کردن به صورت ویس چیز خاص و‌جدید و بیشتری از پیج خانم تاجیک نبود.

در مورد مسایلی که من سوال می پرسیدم که بر فرض چطوری زمان تخمکگذاری رو در بیارم و …  اصلا اطلاعات نمیداد هی می گفت صبر کن بهت می گم اخر سرم یهو گفت ببین شما تایم مشاوره ات با من تموم شده پول بده تمدید کن! 

این حرفش مغایر با قرار داد اولیه خودش بود حقیقتا منم دیگه باهاش بحث نکردم چون ما قراره مشاور داشته باشیم که ارامشمون بیشتر باشه حس همراهی داشته باشیم نه اینکه عابر بانک طرف باشیم! و از اول به ایشون به عنوان دوست نگاه می کردم وقتی دیدم اینقدر پولکی هست دیگه دنبالش نرفتم. 

توصیه من به شما کارگاه های خود خانم تاجیک رو بخر و پیج خود خانم تاجیک رو ببین ، یه دکتر خوب پیدا کن که بهت ارامش بده و تلاش بکن که موارد رو رعایت کنی… یه ماه سونو روز شششم و روز وسط سیکل برو و ازمایش هورمونی روز سوم با اسنادت برو دکتر ببین چی می گن

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728