2737
2739
عنوان

دلم کلی چیز میخواد

251 بازدید | 18 پست

دلم کلی لباس و لوازم ارایش میخواد.. ن ک در حد اغراق ها.. در حد نیازن واقعا... همش دارم خواسته هامو خط میزنم تا برسونم ب چیزای مهمتر اما بازم اخرش هیچی نمی مونه... 

جمعه عروسی دعوتیم.. خیلی دلم میخواست میتونستم حداقل برم ابرومو اصلاح کنم ولی حتی در این حد هم در حال حاضر توان مالی ندارم... پشت پلکام تو رویام برا رفتن ب این عروسیای فامیل نزدیک یه لباسای خفن هستا.. ولی خب واقعیت اینه دیگ😬😐😁🥺🥺 

الان پشت پلکم یه شنیون باز حالت دار قشنگ... یه لباس دامن دنباله کوتاه.. یه ارایش ازونا ک خیلی وقته رویاشو دارم نشسته..ولی جمعه در بهترین حالت میتونم لباسای قبلیمو بپوشم و یه ارایش با هر چیزی که دارم بکنم و برم مراسم.. 

مهم نیس.. میگذره... 

کاش بهتر بشه همه چی.. 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هی میگی پشت پلکم من فک میکنم اصلاح ابرو رو میگی😐😂

نیست ک الان دلم ارایش چشم خاص میخواد😂

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2731
پشت پلکام تا حالا نشنیده بودم چن بار خوندم تا فهمیدم !ایشالا وضعت بهتر شه 

اوهوم پشت پلکام ی عالمه رویا هست 

مرسی گل

میتونی بری مدل بشی برای کار آموزان 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
2738

تو گوگل اینا ویدیو هس با مواد طبیعی رنگ اینا درست میکنن با کرم روغن قاطی میکنن با همزن هم میزنن برا ی عروسی فکر کنم کافی باشه همینا اگ در دسترس چیزی داری برو بزن تو گوگل بیاره درست گل مثل کلم قرمز یا نمیدونم پوست پیاز از رنگ خوراکی برا رژ هم میشه استفاده کرد با وازلینی کرمی چیزی قاطی کنی بزنی خیلی چیزا میشه درحد ساده البته

تو گوگل اینا ویدیو هس با مواد طبیعی رنگ اینا درست میکنن با کرم روغن قاطی میکنن با همزن هم میزنن برا ...

😂😂😂😂😂😂😑😂😑نمیدونم چرا از پستت پوکیدم از خنده😂😂😂😂😂

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
😂😂😂😂😂😂😑😂😑نمیدونم چرا از پستت پوکیدم از خنده😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂خب خنده داره ولی دا ادم در این مواقع باید خلاق باشه کاریش نمیشه کرد با امکانات کم همین از دست ادم برمیاد

😂😂😂😂😂خب خنده داره ولی دا ادم در این مواقع باید خلاق باشه کاریش نمیشه کرد با امکانات کم همین از ...

حالا رژ این چیزارو که داره

منظورش اینه دلش میخواد بره آرایشگاه یه آرایش شیک انجام بده

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
انشاالله تا جمعه جور میشه

جور که نمیشه ولی دیگ مهم نیس دیگهه تا بعدا بازم عروسی بریم

تو فکر اینم چطور میخوای هدیه بدی 

مجردم و عروسی دختر داییمه 

مادر پدرمم وضعشون خوبه خودشون باید هدیه عروسیو بدن کسی از من انتظاری نداره ک