2737
2734

انتخاب گرانه یک ماه و نیم سرکار نرفتم و از دور کارایی کردم ک خب، دستمزد نداشت و این مدت از پولای قبلیم داشتم و ته مونده حقوقم رو مجبور شدم تو خونه خرج کنم و دیگ نمیتونم پسش بگیرم... 

احتیاج داشتم بهش اما بیخیال دیگه... 

چقدر داشتن فقر مالی و مشکلات مالی سخته... همه اش، باید از سر و ته همه چیز زد تا به ضروری ترین نیازا رسید.. از اون بدتر اینکه میلیونها و میلیونها خرج دارو بشه... کاش سلامتی هدیه خدا باشه به هممون... 

اینقده کم اوردم الان.. خیلی.. هم از نظر روحی هم از نظر مالی هم باید بجنگم و ادامه بدم هم خسته شدم.. بدتر از همه درک نشدن هایی ک از خانواده ات میبینی... 

داشتم از چند ساعت قبل هق هق میزدم و دلم میخواست رها کنم تلاش هامو... اما خدا برام چند تا نشونه فرستاد... من نمیدونم تهش چی میشه ولی مهم نیس ادامه دادن.. ادامه دادن.. این مهمه... 

خسته ام خیلی.. هنوزم اشک رو صورتمه و واقعا خسته و دردای جسمی و روحی و مشکلات توانی برام نذاشتن.. اما چاره ای هم ندارم.. 

+چقدر فامیلها و خاله زنک بازیاشون و اینکه میخوان از همه چیزت سردربیارن خنده داررره واقعا... باو بچسبید ب زندگیاتون حرصم نخورید.. البته ک اونا این حرفا رو نمیشنون ولی خب 😂 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
جایی که ما داریم زندگی می‌کنیم همه فضول ما شدن چپ میریم راست میریم انگار باید طبق خواسته اینا پیش بر ...

نمیدونم چ اصراری هم دارن ک اینقدر محق ان

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی شناسمت دوستم اما بدون هیچ برگ خشکی بدون اجازه خدا حق نداره ب زمین بیفته....

حکمتی ک واست در نظر گرفته هم نمیدونم اما دعا میکنم ک زودتر از این شرایطی ک خستت کرده رها بشی و ب زودی طعم سلامتی و حال خوب رو بچشی....

آدم فضول همه جا هست ما ی آشنا داریم وقتی جشنی مراسمی چیزی باشه همزمان با صاحب مجلس وارد میشه و میبینی اونجا نشسته حواسشم هست ک کی اومده و کی نیومده ...ی بار کنارش نشسته بودم مشغول خرف زدن شدیم یهو وسطش گفت سرگرم حرف شدم نفهمیدم دختر فلانی اومد یا ن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
نمی شناسمت دوستم اما بدون هیچ برگ خشکی بدون اجازه خدا حق نداره ب زمین بیفته.... حکمتی ک واست در نظر ...

ممنون عزیزم