2737
2739

شغلم طوریه که باید ماموریت مسافرت با همکار اقا برم کم سن سالم هستم ۲۱ سالمه نمیدونم چطور رفتار کنم صمیمی نشن باهام چیکار کنم ؟

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت رو مشغول کاری نشون بده عطر زیاد نزن ارایشم نکن

تو مسافرت چطور مشغول نشون بدم خودمو از طرفی از سکوت متنفرم 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

به اسم کوچیک و بدون اقا صدا نمن

بخند حرف بزن در حد تعادل

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
2738

تو راه هی فحش بده ،داد بزن، گیر الکی بده😂خارج از شوخی هرچی کم حرف باشی و جواب طرف رو به سختی و اکراه بدی دیگه حساب کار دس همه میاد،مخصوصا اگه هندزفری بزاری تو گوشت و کلا بیخیال همه چیز بشی

کار خاصی نیاز نیست

بهشون رو نده

مغرور باش، ب تیکه و شوخی هاشون نخند یا نهایت ی لبخند بزن

باهاشون شوخی نکن

اگرم تصمیم گرفتن تو ماموریت جایی برن بگردن، نرو

هر موقع وارد بحث شخصی یا غیرکاری شدن خیلی واصح بحثو ببر سمت کار ک بدونن برای کار اونجایی ن وقت گذروندن با اونا

در مورد هیچ مسئله ای ب جز کار باهاشون صحبت نکن

اینجوری میفهمن حریم داری

چون سنت کمه بهتره خیلی حواست باشه

بعدا ک سنت رفت بالاتر خودت متوجه میشی ب هرکسی تا چه جایی اجازه بدی نزدیکت بشه و کجا روابطتو کنترل کنی 

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
تو راه هی فحش بده ،داد بزن، گیر الکی بده😂خارج از شوخی هرچی کم حرف باشی و جواب طرف رو به سختی و اکرا ...

پیشنهاد جالبی بود ممنون 

2706