2733
2739
سلام سمیرا جون
مبارکهههههههه
ترشح در بارداری همیشه مقدارش زیاد میشه این طبیعیه نگران نباش
ولی اگه شبیه عفونت باشه و بودار باید شیاف استفاده کنی
به نظر من برای معاینه به دکترت مراجعه کن تا خیالت راحت بشه
منم مثل شما بودم دکترم گفت مشکلی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام دوستان من هنوز مامان نشدم ولی طبق مطالعاتی که داشتم عفونت دوران بارداری باید حتما درمان شود چون باعث ایجاد مشکلاتی برای جنین میشود. پس مادرانی که باردار هستید این ترشحات را جدی بگیرید و حتما دنبال درمان آن باشید.
خدایا شکرت.
عزیزم من ترشح زرد رنگ داشتم دکترم بهم یه پماد داد... مطمئنا پمادی که دکتر بهت میده برای جنین ضرر نداره... علاوه بر اون بهم گفت شبا خودمو با آب و بتادین بشورم... بعد از یه هفته مشکلم حل شد... اصلا مهم نیست... ولی لباس زیرتو هر بار اتو کن و بپوش.
سلام من بار داری دو ماه استم من ترشح زرد رنگ درام دکترم بهم یه پماد داد مطمئنا پمادی که دکتر بهم داده برای جنین ضرر نداره این پماد برای این داده که ضد عفونت باشد... دیگر چه درمانی برای ترشح زرد رنگ است.. امیدوارم کمک اک کنید خیلی خوش میشم
سلام؛سمیرا جون قطعا اگه خدای نکرده عفونت هم بود سرود نباید دارو مصرف کرد پس بهتره برای احتی خیالت بری دکتر خودش هم میتونه طبیعی و غیرطبیعی بودنش رو تشخیص بده هم داروی مناسب بی خطر بده در صورت لزوم، ترشحات من که شبیه آب هستن؛گاهی خیلی خیلی کم شبیه ترشحات قبل و بعد پریودی هم میبینم ولی اکثرا مثل آبه و شنیدم که در دوره بارداری ترشحات اینجورن،بهتره مرتب لباس زیرها عوض بشن چون تو این دوره آدم خیلی مستعد عفونت میشه و اینکه حتما بعد شست و شو خودت رو خشک؛کنی،
2706