2737
2734
عنوان

بکارت و باداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 75 پست
ببخشی نامزدی بود اشتباهی نوشتم بارداری....از بس فکرم مشغوله
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سوین اگه خیلی دوستش داری برو باهاش حرف بزن مثل من همیشه کوتاه میام باهاش حرف میزنم از بس دوستش دارم
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
دیانا جان منم خیلی دوستش دلرم الان رفته بیرون بلوزشو بو میکنم.ولی خب زیاد کوتاه اوندنم بنظرم خوی نیس.احساس میکنم بهم زور میگه.سو استقاده میکنه چون میدونه تحمله دوریشو ندارم
خدایا شکرت..کمکم‌کن
2740
کاندوم.....وااااااای نگو.....
میدونم چی میگی عزیزم....کاملا درکت میکنم...میبینی پیرناشون از خودشون تو دل برو ترن الکی مثلا....
من از وقتی نامزد بودیم.تا الان.تو ماه اول هم باردارشدم فقط یه ماه بدونه کاندوم بودیم.به شوهرم گفتم تو بچه اول اصلا عجله نکنی که زود حامله بشم چون دیگه بعد از اون دیگه رابطه ای راحتب نخواهیم داشت
خدایا شکرت..کمکم‌کن
من حساسیت کامل دارم به کاندوم زندگیمو خراب کرده بود اون اولا ازش متنفرم حالم بهم میخوره.. ما کاملا طبیعی...یعنی تو اقدامم هستم
2706