2737
2739
من بیمارش بودم قسمت نشد بچه م بمونه.ولی دکتر خوب و حاذقیه.خیلی هم ارومه و استرس بهت وارد نمیکنه.اما کلا شنیدم توبارداری پرخطر محسن معینی و صفارزاده هم خوبن.اما اینم کارش خوبه.خواهرمم تحت نظرش بود
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگه نگرانی برو پیش صفارزاده.ولی خدایی مقتدایی هم کارش خوبه.حنطوش هم من شنیدم واسه بارداریای پرخطر و نازاییه
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
عزیزم من دوستم پیشش زایمان داشت.. خیلییییی ازش راضی بود.. تو بیمارستان لاله هم زایمان کرد.. گویا قرار بود بچش تو هفته 33 به دنیا بیاد ولی به لطفه خدا و مراقبت های مقتدایی که چندبار تو بیمارستان بستریش کرد بچش موند تا هفته 38.. آبه دوره بچش کم بود انگار.. خلاصه خیلی خیلی راضی بود..
مهربون خدای من ممنونتم که از پس روزهای سخت انتظار این روزها رو هم بهم عنایت کردی..خدایا دامن همه منتظرهارو به لطف و کرمت سبز کن.. خدایا شکرررت..خودت حافظ و نگهدار همه بچه ها و نی نی من باش.. فالله خیرُ حافظاً و هو ارحم الراحمین

متاسفانه خانم دكتر مقتدايى متخصص ايجاد استرس هستن، با تندخويى و بد اخلاقى خيلى راحت به مادران آينده كه بايد در محيطى شاد و پر آرامش مشاوره بگيرن تشويش و اضطراب منتقل مى كنن. باعث تاسف....

2738
شماهنوزسایت میای اگ اره میشه یوم ازخانوم دکتربگی وافعابداخلاقه؟

دکتر مقتدایی واقعا باسواده  و تو کارش جدی هست 

بداخلاقیش یکم بابت جدی بودنش هست 

خیلی برش داره حرفش و همه حساب میبرن ازش تو بیمارستان لاله 

حواسش به مریضش هست 

کارش عالیه 

زایمانش عالی

جای بخیه و داستانهای بعدی

خواهرم تو کرونا به دنیا اورد دخترش رو را اسفند ماه98 یعنی هر چی از تبحر و اقتدارش بگم کمه 

دکتر مقتدایی واقعا باسواده  و تو کارش جدی هست  بداخلاقیش یکم بابت جدی بودنش هست  خی ...

عزیزم خداروشکر برای شما خوب بودولی من رفتم پیشش اصلاازش راضی نبودم وادامه ندادم واقعابداخلاق جرات نفس زدن نداشتم حتی یسوال می‌گفت من لازم باشه میگم توهیچی نپرس ولی مریضای قبلیش ازش راضی بودن همونجا ولی ازشانس من اصلااعصاب نداشت منم دیگ ادامه ندادم بالاخره اخلاق هم شرطه خیلی بخودش مغروربود

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم خداروشکر برای شما خوب بودولی من رفتم پیشش اصلاازش راضی نبودم وادامه ندادم واقعابداخلاق جرات نف ...

نخنده خشک باشه مگه میخوای باهاش ازدواج کنی چند ماه میری معاینه و بعدش زابمان و خداحافظ 

عوضش خیالت راحت 

نخنده خشک باشه مگه میخوای باهاش ازدواج کنی چند ماه میری معاینه و بعدش زابمان و خداحافظ  عوضش خ ...

شمامنظورمنومتوجه نشدی من ک نگفتم بامن هروکررابندازه مگه کدوم دکتراینجوریه

من بخاطرمشکلاتی ک داشتم تاذلت بخواد دکترای معروف تهرانورفتم توقلب توزنان توکلیه توکودکان ....دیگه می‌دونم یسری دکترایی ک ازدماغ فیل افتادن وفکرمبکنن کسی درحدواندازشون نیست چه خصوصیاتی دارن

یچیزی هم باسم. احترام به بیمارداریم ک متاسفانه ایشون ازش بویی نبرده البته نظر شخصی من هست تواون ویزیتی ک باهاش داشتم جوری بهم پریدییخودوبیجهت ک از همون مطب فقط به خداسپردمش وحالم ازش بهم خورد دکتربایدب بیمارارامش بده نه مثل برج زهرمار باشه 

ازنظرمن ارزش نداشت ک ادامه بدم 

دکترباسوادخوش اخلاق هم کم نداریم خدارو شکر

وخدایی که بشدت کافیست
2706