2737
2739
عنوان

نامه دخترم به دوستش😂😂🤦‍♀️

499 بازدید | 11 پست

امشب دیدم یه برگه درست کرده البته نمیذاشت من ببینم میگفت برای دوستمه بعد که داشتم برنامشو میزاشتم دیدم تو کیفش گذاشته که بده بهش یعنی قش کردم کاش یکم من جسارت اینو داشتم🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شت یاد دوران دبستان خودم میوفتم

وقتایی که باهاشون قهر میکردم یا دلتنگشون میشدم چقدر که نامه‌های عاشقونه بهشون میدادم😂😂

حتی رفته بودم دسته چک دوستی خریده بودم که مطمئن شم دوست میمونیم😂😂

ما اینجا غریبیم خواهرمو نبرید، بچه‌ها نخندینا،بابا به مامان چیزی نگو، بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره،به نام خداوند رنگین کمان، بچه‌ها کمک ناموسا کمک، می‌خوام برم دادسرا، سلام مهرشاد شهیدی هستم، ما همه با هم هستیم نترسید نترسید، دختر بلد نیس خط چشم بکشه....🖤
2740

اینارو نگه دار وقتی بزرگ شد بهش نشون بده😍😍😂

ما اینجا غریبیم خواهرمو نبرید، بچه‌ها نخندینا،بابا به مامان چیزی نگو، بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره،به نام خداوند رنگین کمان، بچه‌ها کمک ناموسا کمک، می‌خوام برم دادسرا، سلام مهرشاد شهیدی هستم، ما همه با هم هستیم نترسید نترسید، دختر بلد نیس خط چشم بکشه....🖤
فردا میخاد بده دوستش اصلا نذاشت یعنی من بفهمم حالا ببینم فردا جواب چی میاد

😂😂

من هر سال یه دفترچه خاطرات میخریدم، هر وقت دلم میگیره میخونمشون خیلی حس خوبیه

دلم برای دوران بچگیم خیلی تنگ میشه

هیچ زمانی مثل بچگی نمیشه

اصلا هیچ کلمه‌ای نمیتونه اون زمان رو توصیف کنه🥲😍

😂😂 من هر سال یه دفترچه خاطرات میخریدم، هر وقت دلم میگیره میخونمشون خیلی حس خوبیه دلم برای دوران ...

واقعا روزای قشنگی بودن کودکی و نوجونی منم گاهی وقتا واقعا دلم تنگه اون روزا میشه