2737
2734
عنوان

درد سمت چپ زیر دنده ها

17319 بازدید | 22 پست

سلام دوستان، من چند وقتی هست یه درد مزمن کمی تو قسمت چپ شکمم زیر دنده ها نزدیک به پهلو دارم.

به شدت میترسم چون یکی از آشناها بخاطر مشکل لوزالمعده از دنیا رفتن حالا من فقط فکر و خیالم نکنه خدانکرده چیز بدی باشه😔😔😔

کسی تجربه ای داره؟ 

من بچه هام رو سمت چپ بغل میکنم میتونه از اون باشه؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

رودس.. یا معده منم داشتم نفسم بند میومد ولی دارو خوردم خوب شدم... برو دکتر

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر و خیال نکن عزیزم  هیچکس انداژه من فکر و خیال نکرده

و اصلا اینترنت نزن که دیوونت میکنه مثل من و همش دروغه و اعصاب خورد کن

بچت و سمت راست بغل بگیر 

اگه خوب نشد یه دکتر برو خیالت راحت شع

2728
لوزالمعده سمت راسته 

واقعا؟ از ترسم نه تو نت سرچ کردم نه زیست دبیرستان یادم میاد😔

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

لوزالمعده یا همون طحال سمت چپه، کبد سمت راسته، منم همچین دردی داشت ولی بیشتر وسط بود، خداروشکر کشیدگی بود رفع شد، شما سونو بده اگر چیزی باشه معلوم میشه گلم، پشت گوش ننداز

رودس.. یا معده منم داشتم نفسم بند میومد ولی دارو خوردم خوب شدم... برو دکتر

مرسی عزیزم، حتما میرم دکتر، شما مشکل بدی که نداشتی خداروشکر؟

2740
لوزالمعده یا همون طحال سمت چپه، کبد سمت راسته، منم همچین دردی داشت ولی بیشتر وسط بود، خداروشکر کشیدگ ...

لوزالمعده مگه همون پانکراس نیست؟ من بچه هام رو بغل میکنم ممکنه بخاطر وزنشون باشه؟

مرسی عزیزم، حتما میرم دکتر، شما مشکل بدی که نداشتی خداروشکر؟

نه‌.. فقط زخم معده بود که با یه آمپرازول رفع شد

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
اسپاسم عضلانیه

خدا از دهنت بشنوه

نه‌.. فقط زخم معده بود که با یه آمپرازول رفع شد

خداروشکر

فکر و خیال نکن عزیزم  هیچکس انداژه من فکر و خیال نکرده و اصلا اینترنت نزن که دیوونت میکنه مثل ...

من تازه قرص میخورم از فکر و خیال اینه وضعیتم، بعد زایمان خیلی ترسو شدم، حتما میرم دکتر ممنون

آره منم یه روز پسرمو زیاد بغلم کردم اینجوری شدم بعد سه چهار روز خوب شد

فکرخوبیه منم باید از سمت راست بغلشون کنم

2706