2733
2734
عنوان

یک غذای من درآوردی درست کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 78 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنظرم خیلی خوشمزه شد 😋

خوبه... مزه کشک غالبه... ولی خوبه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

منو بکشی چیزا چرت و پرت نمیخورم. معده چه گناهی کرده

حالا که دوتایی رفتید سمت ماشین عروسش تو چشایه من نگاه کن پاشو آفرین ببوسش.گلایه ماشین عروسش خیلی ام پژمرده بودن،لباسایی که تنش بود اصلنم قشنگ نبودن..
اسهال نشدی ،؟ 

نمیدونم... فردا مشخص میشه!

آخه فکر کردم دیدم ترکیب آش کشک هم همینه دیگه! حبوبات با کشک... حالا چهار تا چیز اضافه تر داره آش کشک... ولی چیز عجیبی نیست...با این توجیه زدم تو کارش!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
نمیتونم تصور کنم طعمشو

خوبه... قابل قبوله...

میشه عکسش بزاری

شبیه کشک بادمجان که توش لوبیا دیده بشه!

2706