2733
2734
عنوان

سیسمونی نینی های آذر ماه 94

38 بازدید | 263 پست
سلام مامانای باذوق آذرماه.اینجا میخوایم عکس سیسمونی نینی های نازمون رو بذاریم عکس وسایل نی نی هاتون رو با قیمت و محل خرید و مارکش لطف کنید و بزااارین ممنون بچه هااا این هم روش گذاشتن عکس دوووستان گل اول میرین به این آدرس www.8pic.ir و بعد گزینه browse رو میزنین و عکستون رو انتخاب میکنین و بعدش گزینه شروع آپلود رو میزنین.بعدش که آپلود شد یه جدولی میده که آدرسی که توی پیش نمایش برای وب سایت هست رو کپی میکنین و توی انجا paste میکنین و عکس رو نمایش میده. امیدوارم خوب توضیح داده باشم
بارالها قدمهایت را در تمام زندگی ام احساس کردم و از تو بابت تمام نعمت هایی که من دادی سپاسگذارم (مخصوصا سلامتی و یه همسر خوب)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مبارکه آزی جون بچه ها برند ها یادتون نره قیمت هم نباشه مهم نیست مهم برند هست . تو رو خدااااا من خیلی ناشی هستم هیچ چی نمی دونم می خوام از شما یاد بگیرم .آزی توی مطلب اولت بزار برندها رو هم بگن و اینکه از کجا خریدن
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...
آپلود عکس مارک بی بیبی 9ماهه 19 تومن از بازار تهران
بارالها قدمهایت را در تمام زندگی ام احساس کردم و از تو بابت تمام نعمت هایی که من دادی سپاسگذارم (مخصوصا سلامتی و یه همسر خوب)
آپلود عکس نوزادی مارک خاصی نداره 13000 تومن از بازار
ای جووووووووووونم دلم آب شد . من نی نی می خوام همین الان یهویی
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...