2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدوم این راهها فایده نداره باید کوتاه کنی واز بعد کوتاهی رسیدگی کنی به موهات من از ماسک موی رولن توی حمام استفاده میکنم وسرم کریستال بعد حمام واگه ببینم موهام خیلی خشک شدن در طول روز با یکی دوقطره روغن زیتون نوک موهامو ماساژ میدم کمتر موخوره میشه وقتی بلند بشه
خدایا به امیدت ... دستهای کوچولوشو بزار تو دستم .....
2731
من موهام موخره داره یه ذره از پایین موهام چیدم ولی همه موخره ها نرفت در هفته یه بار2 ساعت قبل از حموم زرده 4 تاتخم مرغ با روغن زیتون مخلوط میکنم میزنم به موهام توحمومم موهامو با شامپو بچه میشورم بعد از آبکشی موهامم سرکه سیب با آب قاطی میکنم میزنم به موهام دوباره موهام آبکشی میکنم بعد از حمومم یه ذره روغن زیتون و روغن نارگیل میریزم کف دستم و گرمش میکنم و موهامو ماساژ میدم باهاش مخصوصا پایین موهام الان موهام عالیییییییییییییییییییی شده دیگه موهام موخره نداره آها راستی هر دو هفته یکبارم موهام نوک گیری میکنم
خدای مهربونم مرسی که من به آرزوهام رسوندی [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]