2733
2739
عنوان

درد و دل یک مادر تنها

250 بازدید | 28 پست

سلام 

چرا مادر همیشه در همه حال باید به فکر همه چی باشه 

دیشب با دست کبود و شکم کبود و پاهای کبود فکر این بودم که ناهار امروز چی بزارم براشون 

با اون درد دست و پهلو مجبور بودم یه همون سمت چپ بدنم دراز بکشم و به بچم شیر بدم 

اشک می ریختم و مجبور بودم برای شیری که به بچه میدم بلند شم یک لقمه نون بخورم هر چی که فکر میکنم میبینم چرا باید مادر این‌جوری باشه مگه مادر چه گناهی کرده هم کتک بخوره هم فکر بچه باشه و همه چی با اون حال بجای استراحت کنی یا کاری کنی یادتت بره باید بلند شی با دستش که سیاه شده بچه بغل کنی و کارتو بکنی 

دیشب وقتی موقع شیر دادن به سمت چپ برمی‌گشتم از شدتت درد کبودی هام بیدار میشدم ولی باید تحمل میکردم چاره نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با آنفولانزای شدید پاشدم نون گرفتم رسیدم خونه بالا آوردم اونم سهههه بار ...وسطا ناهار گزاشتم ارانم منتظرم شوهرم بیاد بخوریم

و خدا زن رو آفرید تا به جهان بگه قدرت دست کیه😎

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2740

بمیرم واسه دلت بمیرم واسه کبودیات خواهری خدا مشکلاتتو حل کنه 😭😭😭😭😭

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

دستش بشکنه الهی

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

عزیزم خیلی ناراحت شدم نمیشناسمتون ولی عمیقن ناراحت شدم 😢از خدا میخام بهتون سلامتی بده و اینقد موفقیت و شادی و انرژی بده ک هیچ وقت هیچ کس نتونه غم ب دلت بده  از ته دلم دعا میکنم همیشه لبت  بخنده 

2706