2733
2739

۴.۵۰۰ برای عصب کشی ندماله به نظرتون ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
دندان‌های کرسی بین ۶ تا۸میلیون ودندانهای دیگر بین ۳ تا۵ میلیون

ا پس درست گرفته این بنده خدا 

این امار مال دکتر کدوم منطقس ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای چه گرونه تهران شیرازم و هفته ی پیش تو مطب  1و 700 انجام دادم

تو تهرانم با دوتومن درست میکنن ولی این بنده خدا ازمن ۴.۵ گرفت گفتم یه نظر سنجی بکنم 

برای سهروردی، جزو دکترهای درجه یک هست 

خوب پس دکتر من خوب گرفته  این کامرانیس با توجه به جاش گرون نگرفته 

تو تهرانم با دوتومن درست میکنن ولی این بنده خدا ازمن ۴.۵ گرفت گفتم یه نظر سنجی بکنم 

بله قیمت‌ها متفاوت هست وبه نوع دکتر هم بستگی داره .این قیمت برای دکتر هایی هست که تقریبا کارشون برند شده ،‌ومعروفند

2740
بله قیمت‌ها متفاوت هست وبه نوع دکتر هم بستگی داره .این قیمت برای دکتر هایی هست که تقریبا کارشون برند ...

دقیقا