2737
2739
عنوان

مامانا رو درس بچه هاتون حساسین

293 بازدید | 17 پست

من چند وقته دختر ۴ ساله مو میبرم کلاس زبان اما خیلی سر به هواست

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

اولش همشون اینجورین کم کم خودشون راه میفتن نگران نباش 

یه جا خوندم که:«إنّ الله إذا أراد أن يجمع بين قلبين سيجمع بينهما ولو كان بينهما مداد السماوات والأرض.»یعنی؛اگه خدا بخواد دو قلب را نصیب همدیگه کنه، این‌ کار رو می‌کنه؛ حتی اگه به‌ اندازه‌ی مسافت زمین تا آسمان بینشون فاصله باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عیب نداره بچس  داری بچگیشو میگیری گناه داره

نه نه کلاسش خیلی فانه

تو خونه هم یادمون دادن با بازی بهشون یاد بدیم

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2740
۴ ساله؟😕😕😕😕😕😕😕

کلاسش با کاردستی و ورزش و ایناست

بذار بچگی کنه این بدبخت به سن نوجونی برسه و راهنمایی برسه تو پدرشو در اوردی که😂

خودمم از همین میترسم🥸🤣 من زمان درسم مامانم خیلی سختگیری کرده وسواسی شدم

۴ ساله زوده انگار برای زبان.‌هرچقدم فان باشه طوطی وار تکرار میکنه بعد ک بپرسی یادش میره خو

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜

اه خواهرم وحشتناک حساسه

ده روزه اومدم خونشون دیوونه شدم از بس رو درس بچه ها حساسه

دیروز دخترش با کتاب زد

چون دخترش هم خیلی بیخیاله

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

تو رو خدا رو درس بچه تون حساس نباشین 

مامان بابای من بیش از حد حساسن من معدل هام ۲۰ هست 

اما سر درسا حمله عصبی بهم دست داد 

امروزه تازه از بیمارستان برگشتم حملات عصبی موجب مشکلات قلبی شده که قلبم خوب کار نمیکنه 

خواستم بگم عاقبت درس اینه

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
2706