2733
2739

میشه کسی که دراین مورد اطلاعاتی داره بگه بهم .البته اینم بگم من کیسه صفرا مم جراحی کردم

منم نمیدونم ولی شوهرم خیلی سفیدی چشمش زرده نگرانشم نمیدونم از چیه قبلا سیگار می‌کشید الان ترک کرده نمیدونم از چیه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکلات کبد مثل چربی گرید دو یا بالاتر منجر به زردی چشم میشه.

بقیه اش احتمالا مربوط به همون صفرا یا عفونته. کسی که عمل میکنه بعدش خیلی باید رعایت کنه

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
زردی داشته باشه درمان چیه

بهتره آزمایش چکاپ کامل انجام بشه مخصوصا آنزیم های کبدی،ولی برا درمان زردی یا گرمی بهتره مایعات خوب مصرف یشه،اب هویج،کلا آبمیوه های طبیعی،سیب،عرقیات کاسنی و شاطره، زرشک.(زعفرون،زنجبیل و دارچین مصرفش حداقل بشه)اینا اطلاعات خودم بود بازم بهتر با متخصص مشورت کنی