2737
2739
عنوان

راهنمایی کنید درمورد کارم

52 بازدید | 4 پست

سلام دوستان اموزش ارایش داعم فیبروز ابرو و خدمات دیگش  دیدم چندین ساله کارمن خیلی خوبه یعنی حتی ازونکی اسم در کرده مقایسه کنی بهتره واس هرکیم انجام دادم راضیه ولی مشتری برام نمیاد و حذب نمیشه واسه همین جایی نمیرم مشغول بشم یعنی رفتم سالن لاین اجاره کردم دوماه از جیبم دادم ولی مشتری نیومده مشتری اومده کار منو پسندیده و وقتم گرفته ولی بعد فعمیدم فته جای دیگه و متوجه شدم همکارام رایشو زدن حتی خانواده شوهرم پیش غریبه رفتن ولی حاضر نشدن من براشون بزنن با اینک برای مادرشوهرم زدم مجانی خیلی خیلی خیلی قشنگتر از ابروهای خاهرشوهرام و جاریام شده رفتن پیش غریبه یعنی من زمانی ک اینکارو یاد گفذنم بهمشون کفتم براتون مجانی میزنم همه گفتن ختما بعد چند وقت برای مادرشوهرم ابروهاشو فیبروز کردم ک اینقدر خوب شده بود همه میگفتن کجا رفتی ولی بعد از چندماه دیدم دختراش و عروساش  رفتن ویش غریبه و توی ابروهاشونم ریدن بعد بمن گفتن ویش تو‌نیومدیم میدونستیم رودرپایسی میکنی پول نمییگیری ابروهامونم خراب شد تو برامون درست کن منم گفتم متاسفم بده همونجا برات درست کنن حس میکنم مشتری برام میاد ولی دیگران برام میزنن بخدا کاری ب کار کسی ندارم ولی توی چشمم و همه فک میکنن روزی صدتا مشتری دارم وحشودی میکنن براک چکار کنم جذب مشتری بشه و این انرژی دیگران ازم دور بشه و مشتری بیاد برام بخدا بدجنس نیستم ولی یکی هم میخاد بیاد پیشم یا همکارام میزنن برام یا حتی دوستان و خانواده یعنی دوروبرم ادم حسود زیاده چکار کنم جذب مشتری کنم با اینم مبلغمم کمه راهنمایی کنید

تعداد رای : 1
نظرسنجی
10
0
0%
20
1
100%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تخصصی درین زمینه ندارم ولی کاش از شخصی که دربن کار و جذب مشتری موفق بوده راهنمایی بگیری . 

یک خانم زیبا باهوش و مستقل . خدا رو شکر که زندگی پرباری داشتم و قوی و مستقل بودم 🤗😊🙏
2731